Фарби інтер`єрні
- 1
- 2
Інтер'єрні фарби для стін – важливі параметри вибору
Якщо ви вирішили розпочати ремонт в квартирі, зробити стіни, стелю яскравими і оригінальними, то вам не обійтися без сучасних якісних фарб. З їх допомогою можна створити поверхні, за якими просто доглядати, вони виглядають красиво і прослужать не один рік. В наші дні продаються різні інтер'єрні фарби для стін і стелі. Купити їх просто за оптимальною ціною в нашому інтернет-магазині, просто вибравши з каталогу потрібний варіант.
Але щоб підібрати такі товари, потрібно мати уявлення про їх різновиди, правила застосування і т.д.
Фарби для стін: види
Відповідно до сфери застосування виділяють кілька варіантів:
1. Фарби для стін.
2. Фарби для стін і стелі.
Перші призначені для нанесення на вертикальні поверхні, їх можна мити, вони швидко сохнуть і мають різноманітну палітру. Другі підходять і для горизонтальних поверхонь. Такими матеріалами вийде оформити практично всі приміщення, та зробити однотонне покриття.
Вибираючи інтер'єрні фарби, потрібно також враховувати, які саме поверхні ви плануєте оздоблювати. Існують товари для зовнішніх і для внутрішніх робіт. Зовнішні фарби добре «переносять» вологість і перепади температур. Ними можна пофарбувати будинок ззовні. А ось внутрішні призначені тільки для опалюваних приміщень.
Окремим видом є інтер'єрні фарби для стін. Вони підходять для фарбування не тільки горизонтальних і вертикальних поверхонь, але і декоративних частин кімнати (колон, плінтусів і т.д.).
Акрилові інтер'єрні фарби користуються достатньо великим попитом. Вони виготовлені на основі акрилових смол, які сприяють еластичності продукту. При цьому під час фарбування не потрібно використовувати захист для дихальних шляхів - в складі немає шкідливих для людини речовин. Основними складовими є акрилова дисперсія, наповнювачі, допоміжні компоненти, а також пігменти, які відповідають за колір.
Продукт підходить для бетонних, дерев'яних поверхонь. Після висихання набуває морозостійкості. При цьому фарби для стін акрилові рівномірно наносяться, не стікають і не утворюють смуги, вони не вигоряють на сонці до 12 років.
Інтер'єрні фарби на основі акрилових смол нескладні в застосуванні, з хорошою витратою на 1 квадратний метр поверхні, добре покривають поверхні, підходять для будь-яких приміщень (ванн, кухонь, віталень, спалень). Це хороший варіант для тих, хто збирається робити ремонт самостійно, фарбувати горизонтальні або вертикальні поверхні в будинку чи квартирі.
Особливості вибору фарби для стін
На вибір цього типу будівельних матеріалів впливає багато факторів. Це не тільки хімічний склад барвника і його сумісність з матеріалами стелі або стіни, але і відтінок.
При виборі інтер'єрної фарби для стін рекомендовано враховувати такі моменти:
- Менше варіантів. Мало хто знає, то в каталогах виробників будівельних матеріалів є не тільки повний, але і скорочений перелік відтінків фарб для стін. Якраз його найкраще вивчати при виборі варіанту, так як в повному занадто багато відтінків, серед яких легко заплутатися. Виберіть декілька найбільш відповідних, прикладіть подібні зразки до поверхні в кімнаті.
- Вибирайте колір інтер'єрної фарби для стін разом з кимось. Різні люди бачать один і той же відтінок трохи по-своєму. Якщо хочете підібрати оптимальний, то порадьтеся з членами сім’ї, чи буде їм комфортний цей відтінок.
- Не рекомендовано віддавати перевагу насиченим тонам (червоному, салатовому, жовтому, ультрамариновому), особливо в спальні, дитячій кімнаті, місцях відпочинку. При цьому в кухні або ванній такі відтінки можуть бути доречні, в залежності від обраного дизайнерського рішення. Краще пофарбувати стіни більш світлими тонами, а потім додати яскраву картину або інші аксесуари. У ванній можна використовувати «миючі» фарби для стін, блакитного, зеленого відтінку, для дитячої підійде рожевий, бежевий, ніжно-блакитний, а для спальні – світло зелений, білий, блідо-жовтий.
- Особливості поверхонь також мають значення.
- Вкрай важливим є також якість нанесення фарби. Потрібно правильно підготувати поверхню і рівномірно наносити продукт. Тільки тоді кінцеве покриття буде виглядати максимально красиво і доречно.
- Колір фарби повністю проявляється тільки після повного висихання. Так що не варто хвилюватись, якщо «сира» фарба виглядає не так, як ви хотіли. Вона стане дещо іншою вже через кілька годин.
Проте, найважливіше опиратися на власний смак та досвід, особливості кімнати, для якої ви вибираєте інтер’єрні фарби для стін.
Правила роботи з фарбами для стін
Після того, як ви підібрали потрібний відтінок і вид фарби для стін, необхідно правильно підготувати і нанести її. Якщо ви купили забагато продукту, тоді перелийте його в дрібну тару, щоб фарба не засохла. Фарбування найкраще здійснювати спеціальними пензликами або валиками (для великих площ). Фахівці рекомендують купувати пензлики для акрилової фарби на натуральній основі.
Щоб зробити новий відтінок, потрібно заздалегідь перемішати інтер'єрні фарби, а не робити це в процесі нанесення.
Варто пам'ятати, що поверхня повинна бути чистою і без жирних плям, заґрунтованою. Це дозволить фарбі міцно закріпитися. Акрилові фарби для стін краще наносити в теплу пору або в опалювальному приміщенні, вони швидше висихають при температурі від +5 градусів.
При нанесенні часто віджимають пензлика або валик, щоб фарба не потекла. Після нанесення першого шару важливо дочекатися його висихання і тільки потім наносити наступний.
Отже, сьогодні продаються різні інтер'єрні фарби для стін і стель. Вони представлені масою відтінків, швидко сохнуть і міцно зчіплюються з поверхнею. Купити якісні фарби для стін не складе труднощів. Зробити це можна в нашому інтернет-магазині. Вам не тільки пропонується каталог продукції, але і професійна консультація у виборі різновидів і відтінків для тонування фарби.