Торгова марка «Altax»

Altax
Altax

Бренд «Altax» («Альтакс»), заснований у 1988 році, спеціалізується на засобах з захисту та декорування деревини, а також садових та реноваційних продуктах. Компанія постійно працює над своїм портфелем, розширюючи їх новими категоріями. Асортимент продукції використовується як індивідуальними клієнтами, так і фахівцями, які цінують рішення, що гарантують довговічність і захист протягом багатьох років. Продукція бренду «Altax» виготовляється на сучасному виробничому підприємстві, розташованому поблизу міста Познань у Польщі.

У 2009 році бренд «Altax» став частиною компанії «Sherwin-Williams» («Шервін-Вільямс»), яка є визнаним лідером у галузі фарбування в глобальному масштабі. «Sherwin-Williams», має більш ніж 150-річний досвід у наданні перевірених рішень, починаючи з домогосподарств, комунальних потреб, дорожньої інфраструктури до суднобудування та аерокосмічної промисловості.

В даний час у «Sherwin-Williams» працює понад 60 000 співробітників, в 120 країнах на 6 континентах. Міжнародний масштаб дозволяє використовувати ноу-хау філій з інших країн і обмінюватися досвідом. Як результат, продукція, що створена за найвищими стандартами!

Напевно кожному знайомі відомі символи США, такі як міст «Золота Брама» у Сан-Франциско, знаменитий знак «Голлівуд» або «Статуя Свободи» у Нью-Йорку. На кожному з них було використано – продукцію корпорації «Sherwin-Williams».

Всі бренди

Продукція ТМ «Altax»

Лак для підлог
Лак для підлог
394.50 грн
Емаль суперстійка
Емаль суперстійка
154.92 грн
"Борамон" протигрибковий
148.86 грн
Лак швидковисихаючий
Лак швидковисихаючий
327.42 грн
Лакобейц для деревини
Лакобейц для деревини
195.60 грн
Імпрегнат ґрунтуючий
Імпрегнат ґрунтуючий
272.46 грн
Засіб для знищення комах
Засіб для знищення комах
298.68 грн
Суперстійка емаль
Суперстійка емаль
154.92 грн
Олія для деревини
Олія для деревини
420.18 грн
Розпродаж
-40%
Lasur глибококонсервуюча
Lasur глибококонсервуюча
246.12 грн 147.67 грн
Акція!
-10%
Profi-Lasur для деревини
Profi-Lasur для деревини
441.18 грн 397.06 грн
Акція!
Lasur швидковисихаюча
Lasur швидковисихаюча
216.66 грн
  • 1
  • 2

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення ТОВ \"ТВК Байріс\" використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти