Каталог товарів
Супер пропозиції

Продукція ТМ «Altax»

Олія для деревини Altax
Олія для деревини Altax
768.00 грн
Топ продаж
Олія для садових меблів Альтакс Altax
Олія для садових меблів Альтакс Altax
588.00 грн
Акція!
-20%
Profi-Lasur Protector Altax
Profi-Lasur Protector Altax
456.00 грн 364.80 грн
Новинка!
Олія для терас Альтакс Altax
Олія для терас Альтакс Altax
600.00 грн
Обмежено
Суперстійка емаль Altax
Суперстійка емаль Altax
156.00 грн
Garden-Lasur Altax
Garden-Lasur Altax
264.00 грн
Імпрегнат ґрунтуючий Altax
Імпрегнат ґрунтуючий Altax
498.00 грн
Обмежено
Імпрегнат для садової архітектури Altax
Імпрегнат для садової архітектури Altax
1042.00 грн
Обмежено
Lasur глибококонсервуюча Altax
Lasur глибококонсервуюча Altax
246.00 грн
Обмежено
"Base-Grunt" глибококонсервуючий Altax
228.00 грн
Обмежено
Profi-Lasur для деревини Altax
Profi-Lasur для деревини Altax
444.00 грн
  • 1
  • 2

ТМ «Altax»

Altax
Altax

Продукція ТМ ALTAX: професійний захист деревини від усіх видів руйнування

Бренд «Альтакс» відомий на ринку з 1988 року. Він є одним з європейських лідерів з виробництва засобів захисту і обробки деревини. У минуле пішли часи, коли при обробці натурального дерева використовувалися токсичні лаки або розігріту оліфу. Завдяки широкому асортименту, сучасні декоративні препарати і технічні засоби Altax вже багато років користуються підвищеним попитом у споживачів.

Переваги продукції «Альтакс»

Незважаючи на універсальність і практичність, дерев'яні покриття без специфічної обробки схильні до негативного впливу навколишнього середовища і швидкого руйнування. Склади продуктів Altax розроблені для попередження розвитку згубних процесів в деревині, захисту від гниття, мікроорганізмів і комах.

  • Уся продукція «Альтакс» сертифікована відповідно до світових стандартів якості, та в більшості випадків є екологічно безпечною.
  • Будучи структурним підрозділом американського концерну Sherwin-Williams (Шервін Вільямс), компанія «Альтакс» виготовляє високотехнологічну продукцію, що є результатом багаторічних досліджень безумовних фахівців в області відновлення деревини.
  • Сучасні засоби захисту та оздоблення, різноманітні фарби і лаки Altax широко використовуються професіоналами і приватними споживачами.
  • Завдяки відтестованим формулам, сучасні композитні склади «Альтакс» забезпечують надійний багаторічний захист виробів з деревини.
  • Продукти Altax швидко сохнуть, а також зберігають природний малюнок дерева.

Завдяки широкій колірній гамі лакофарбових покриттів і просочень «Альтакс», споживачі мають можливість підібрати необхідний тон для обробки дерев'яних поверхонь: Altax під каштан, горіх, дуб, сосну, палісандр і інші відтінки.

 Специфіка продукції Altax

Продукція компанії «Альтакс» поділяється за основним призначенням, ступенем захисту, типом оброблюваної поверхні. Засоби Altax поділяються на такі групи:

  • Зовнішні, фасадні лаки Altax: ефективна обробка дерев'яних парканів, воріт, ламелей, віконних рам, дверей, садових меблів.
  • Внутрішні лаки, олії, морилки Altax: технічна і декоративна обробка меблів, дверей, покрівельних конструкцій, дерев'яних обшивок настінних панелей, підлог.
  • Антисептики для дерева Altax: відновлення деревини та усунення поверхневих дефектів, забезпечення цілісності і ліквідація лишайників, цвілі, моху, шкідників.

Існують препарати «Альтакс» комплексного і спеціального впливу від цвілевих грибків, комах, несприятливих атмосферних впливів.

Як продукцію «Альтакс» вигідно купити в крамниці«БУДБОКС»?

У каталозі інтернет-магазину BUDBOX розміщені оригінальні засоби захисту деревини «Альтакс», які активно використовуються при будівництві та ремонті об'єктів різного призначення, за демократичними цінами.

Hylotox Q Altax

Потужний засіб для захисту від комах, таких як короїд, шашель. Завдяки проникненню в глибокі шари, знищує і запобігає появі комах. Препарат «Альтакс» може використовуватися для профілактики і санації дерева.

Boramom Altax

Ефективне просочення захищає від цвілі і грибків деревину та інші поверхні - штукатурку, бетон, бруківку.

Імпрегнат Penetrin «Альтакс»

Склад є ідеальною комплексною ґрунтовкою для захисту деревини від несприятливих органічних впливів. 

Лаки Altax

Особливістю є відсутність будь-яких неприємних запахів, міцність покриття, збереження натурального кольору деревини. Завдяки зразковим екологічним якостям лак «Альтакс» придатний для обробки дитячих меблів, іграшок.

Олія (тунгова) для древини Altax

Чудово захищає садові меблі, дерев'яні тераси, поручні. Завдяки глибокому проникненню, є відмінним «живильним» складом «Альтакс», що перешкоджає розтріскування дерев'яних поверхонь.

Суперстійкі емалі Altax

Окрім деревини, може використовуватись і для інших поверхонь - чорний метал, ПВХ, бетон, штукатурка, алюміній. Різноманітність відтінків, високі адгезивні властивості дозволяють споживачам вибрати необхідний хімічний склад «Альтакс».

Лазурі «Альтакс»

Алкідні смоли мають глибоко проникаючі властивості, практично консервують деревину і забезпечують багаторічний комплексний захист. Завдяки натуральному бджолиного воску в складі «Профі Лазурі» Altax, на поверхні створюється еластичне покриття, що надійно захищає дерево від різних кліматичних впливів, ультрафіолетових променів.

Скористайтеся консультацією фахівців, щоб вигідно купити в «БУДБОКС» необхідні фарби, лаки, просочення, ґрунтовки Altax і захистити унікальні характеристики природної живої деревини з оптимальним урахуванням якості і ціни продукції.

Всі бренди