Каталог товарів
Супер пропозиції

Продукція ТМ "Байріс"

"AQUAPROTECT" лак фасадний Bayris
258.00 грн
"AQUASTONE" лак для каменю Bayris
252.00 грн
Безкоштовна доставка
Структурна штукатурка
Структурна штукатурка "Баранець" М1.5 (Акрилова) Bayris
1902.00 грн
Обмежено
Шпаклівка для деревини Bayris
Шпаклівка для деревини Bayris
Акція!
-25%
Універсальна гумова фарба “MULTI FLEXIBLE PAINT” Bayris
Універсальна гумова фарба “MULTI FLEXIBLE PAINT” Bayris
288.00 грн 216.00 грн
Акція!
-20%
Вогнебіозахист
Вогнебіозахист "Stop Fire" (Безбарвний) Bayris
426.00 грн 340.80 грн
Акція!
-15%
Фарба для даху
Фарба для даху "Profi Roof Paint" (Професійна) Bayris
300.00 грн 255.00 грн
Акція!
-20%
Розріджувач «Lösungsmittel PRO» Bayris
Розріджувач «Lösungsmittel PRO» Bayris
396.00 грн 316.80 грн

ТМ «Байріс»

Bayris
Bayris

Асортимент фарб від ТМ "БАЙРІС"

ПРОДУКЦІЯ ТМ "БАЙРІС" – це величезна кількість всіляких товарів для будівництва і ремонту: добавки для бетону (пластифікатори), ґрунтовки, змивки, фасадні штукатурки і, звичайно, чудова лакофарбова продукція. Саме тому сьогодні ми з вами поговоримо про лаки і фарби, які можна купити від ТМ "БАЙРІС".

Захист споживачів, різноманітність асортименту, гарантія якості від ТМ "БАЙРІС"...

А ще сировинний склад, лабораторні перевірки, нюанси використання...

Прямо зараз ми з вами поговоримо про все, що може бути цікавим для потенційного роздрібного чи гуртового покупця лакофарбової продукції від торгової марки "БАЙРІС". Тож, почнімо.

Лакофарбова продукція ТМ "БАЙРІС" або якість завжди вигідна

Лакофарбова продукція ТМ "БАЙРІС" – це якісні складники, які, за дотримання всіх нюансів, озвучених виробником, здатні зберігати свою експлуатаційну ефективність десятиліттями. Така вражаюча експлуатаційна стійкість можлива завдяки використанню сировини тільки від перевірених українських і європейських постачальників.

Інформація, озвучена вище, гарантує абсолютну вигоду при використанні оригінальної лакофарбової продукції від ТМ "БАЙРІС". Тобто,  інвестуючи один раз у зовнішній ремонт, ви розумієте, що оброблена поверхня буде вам служити впродовж довгих років.

Гарантія якості лаків і фарб від ТМ "БАЙРІС"

Гарантія якості фарб підтверджується  регулярними лабораторними випробуваннями сировинного матеріалу, що використовується для виготовлення фарб для зовнішніх і внутрішніх робіт.

ДСТУ ISO 14024 – це міжнародний державний стандарт, норм якого неухильно дотримується фірма. Крім того, весь лакофарбовий продукт отримав сертифікат Європейського зразка. Тобто вся продукція, що випускається під цим брендом, відповідає не тільки Українським стандартам, але стандартам Європейського союзу. А це вже про щось говорить.

Асортимент лакофарбової продукції ТМ "БАЙРІС" в наявності

Асортимент лакофарбової продукції ТМ "БАЙРІС" охоплює універсальні гумові, інтер'єрні, фасадні фарби, а також фарби для оцинкованого даху, терас, захисну для дерев і багато інших пропозиції. Зараз ми зібрали для вас найпопулярніші з них і постараємося коротко описати основні характеристики.

  • Універсальна гумова фарба Multi Flexible Paint – зносостійка, стійка до миття та тертя фарба, що пройшла санітарно-епідеміологічну експертизу і отримала екосертифікат. Призначена для внутрішніх і фасадних робіт, добре себе показує при контакті з різними поверхнями, починаючи від металів, закінчуючи природним каменем, залізобетонними конструкціями, цеглою тощо.
  • Фарба інтер'єрна Acryl Eco – фарба для внутрішніх робіт, для захисту і декоративного оформлення стін, стель. Підходить для поверхонь зі слабкими навантаженнями. Площина нанесення перед фарбуванням повинна бути ретельно підготовлена.
  • Фарба інтер'єрна Mattlatex – зносостійка фарба для стін і стелі, також підходить для проведення робіт на цегельних стінах, жолобах, закритих від метеорологічних впливів фасадах тощо. Стійка до миття.
  • Фарба фасадна Facade (акрилова) – можливе нанесення на вапняні, цементні, гіпсові, залізобетонні, а також на лакофарбові поверхні. Характеризується високою стійкістю до зовнішніх впливів. Не рекомендується нанесення на поверхні з низькою гідроізоляцією.
  • Фарба захисна для дерев і кущів "Садівник" – стійке до температурних коливань покриття, яке захищає дерево від шкідників, в тому числі і від гризунів. Фарба на водній основі, ніяк не шкодить рослинам. Зберігає свої властивості протягом календарного року.
  • Фарба "Для оцинкованих дахів і шиферу" – покриття, призначене для металевих виробів, а також, черепиці, цегли, інших цементних виробів. Може витримувати температуру від мінус 35 до плюс 50 градусів за Цельсієм. Перед нанесенням слід переконатись в тому, що поверхня (основа) абсолютно суха.

Для того щоб заявлена ​​виробником ефективність фарб від ТМ "БАЙРІС" дійсно відповідала реальним технічним показникам, слід чітко дотримуватися рекомендацій нанесення. Зазвичай, це робота в умовах вологості не більше 70-80%, і при температурі від + 10 до + 30 градусів за шкалою Цельсія.

Перед нанесенням фарби будь-якого виду, починаючи від універсальної гумової, закінчуючи внутрішнім та зовнішнім фасадними варіантами, слід ретельно підготувати поверхню. Знежирити, позбутися від органіки (грибкове ураження, цвіль, мохи тощо.). При високій пористості необхідно скористатися спеціальними ґрунтовками. На нашому онлайн-ресурсі ви зможете купити продукцію “Байріс” за прийнятними цінами з доставкою по всі й Україні (Львів, Київ, Одеса, Харків, Дніпро тощо). Також ви завжди можете звернутись до наших менеджерів та отримати якісну консультацію щодо товарів.

Всі бренди