Бренд

Bayris
Bayris

В асортименті бренду «Байріс» представлено товари українського та іноземного виробництва. Компанія є одним з лідерів на ринку будівельних матеріалів, будівельної хімії та матеріалів для захисту деревини. Група компаній «БАЙРІС», з 2007 року, пропонує не просто продукти, а рішення, що необхідні практично на кожному етапі капітального будівництва, ремонтних чи оздоблювальних робіт.

В асортименті портфелю компанії присутня широка гама продуктів для професійного захисту та декорування деревини і дерево-похідних матеріалів. В Україні продукція ТМ «BAYRIS» виготовляється на власному виробничому підприємстві «WEMACO», використовуючи сировину провідних українських компаній, та постачальників з Європейського Союзу. Якість продукції підтверджено усіма необхідними сертифікатами, а також, підтверджується постійним контролем якості у сучасній лабораторії на виробництві.

Всі бренди

Продукція ТМ "Байріс"

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення ТОВ 'ТВК Байріс' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти