Емаль для підлог "UNIVERSAL" (Глянцева, Алкідна). Bayris
-15% Емаль для підлог UNIVERSAL (Глянцева, Алкідна)
Акція!
Ціна:
270.00 грн 229.50 грн
Бренд: Bayris
Колір емалі:
Об`єм:
Кількість
Призначення для зовнішніх та внутрішніх робіт
Фасування/витрати 0,9 кг - до 10 м²; 2,7 кг - до 30 м²
Довговічність до 7 років захисту
Тип поверхні для підлог (дерево, бетон, метал та ін.)
Гама 14 кольорів
Основа алкідна
Ступінь блиску глянець
Кількість нанесень 1-2 шари
Спосіб нанесення пензель, валик, розпилювач
Час висихання від пилу: 12 год; повне: 24 год
Друге нанесення через 12 год
Опис та властивості
Призначення

Алкідна емаль "UNIVERSAL"  ТМ «Bayris» («Універсальна» ТМ «Байріс») - це глянцева фарба для підлог, професійний та технологічний продукт, який легко наноситься, має відмінну покрівельну здатність. Гама з двох популярних кольорів може задовільнити потребу більшості споживачів. Фарба формує гладке рівне та довговічне супер блискуче покриття. Стійка до води та миючих засобів. Захищає поверхню від впливу дощу і сонця.

Емаль алкідна «Універсальна» TM «Bayris» («UNIVERSAL» ТМ «Байріс»), це алкідна емаль (глянцева), призначена для фарбування підлог, сходів, порогів. Може використовуватись для фарбування заґрунтованих металевих, дерев'яних та бетонних поверхонь, що експлуатуються в атмосферних умовах та всередині приміщень: металоконструкції, обладнання, підйомні крани, труби, резервуари, ворота, двері, рами вікон, меблі, стіни, тощо.

Фарба алкідна для підлог «Байріс» - високоміцна алкідна емаль преміум якості, термін служби покриття до 7 років (при нанесенні на заґрунтовану поверхню в 2 шари). Продукт розроблено та тестовано у Німеччині.

Технічні характеристики

Висихання "від пилу": приблизно через 12 годин.
Кількість шарів: 1 або 2.
Нанесення другого шару: приблизно через 12 годин.
Розчинник: органічний розчинник.
Миття інструменту: органічний розчинник.

Вміст ЛОС: не більше 330 г/л, при граничній нормі 500 г/л.
Спосіб застосування
Підготовка поверхні

Перед фарбуванням поверхню необхідно очистити від старого лакофарбового покриття, іржі, бруду, пилу і жиру. Нові металеві поверхні необхідно знежирити і заґрунтувати. Поверхня повинна бути сухою.

Підготовка продукту

При необхідності, емаль розбавляють розчинником «Lösungsmittel Bayris», до зручної для роботи в'язкості, але не більше 10% від маси. Перед застосуванням емаль для підлог ретельно перемішують.

Увага! Надмірне розчинення погіршує якісні показники емалі.

Використання

Емаль наносять валиком, пензлем або методом розпилення. Час висихання кожного шару при температурі + 20 °С і відносній вологості повітря 55%: від пилу - 12 годин; повне висихання - 24 години. При зниженні температури навколишнього середовища та підвищенні в'язкості, час висихання збільшується. Розхід емалі на одношарове покриття 100-180 г/м².

Запобіжні заходи! Легкозаймиста рідина і пари. Важливо уникати тепла/іскор/відкритого вогню/гарячих поверхонь. Не курити.

Перед застосуванням ознайомтесь з інструкцією з використання/маркуванням продукції. Зберігати у недоступному для дітей місці. Використовувати тільки на відкритому повітрі або в добре провітрюваному приміщенні. Може викликати сонливість і запаморочення. Уникати потрапляння в очі, на шкіру або одяг.

Супутні товари