Про нас

Інтернет-магазин «BUDBOX» є ексклюзивним представником провідних українських та європейських виробників лакофарбової продукції, будматеріалів і будівельної хімії:

  • ТМ «BAYRIS» («БАЙРІС», Україна);
  • ТМ «Altax» («Альтакс», Польща), що належить корпорації «Sherwin-Williams Poland sp. z o.o.» («Шервін-Вілліамс Поланд»);
  • ТМ «PRIMACOL PROFESSIONAL» («ПРІМАКОЛ ПРОФЕШНЛ»), ТМ «PRIMACOL DECORATIVE» («ПРІМАКОЛ ДЕКОРЕЙТІВ») та ТМ «LuxDecor» («ЛюксДекор»), польської компанії «Unicell Poland sp. z o.o.» («Юніцелл Поланд»);
  • ТМ «MTC CONCRETE» («МТЦ Конкріт», Україна).

В асортименті інтернет-крамниці («БУДБОКС»), також представлено інструменти найкращих брендів, для малярних та оздоблювальних робіт.

Починаючи з 2015 року, з моменту заснування і до сьогодні, кредо онлайн-магазину просте: якість – це головне! Саме, тому в асортименті «BUDBOX» представлено лише оригінальну та офіційну продукцію найкращих виробників, яким довіряють споживачі з усього світу.

Професійні консультанти нашої команди, завжди раді Вам допомогти у виборі продуктів, що задовільнять найвибагливіші потреби. Для Вашої зручності передбачено різні форми оплати за товари: готівкову (у точці самовивозу), післяплату у відділеннях перевізників та безготівкову (в.т.ч. з ПДВ).

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення ТОВ 'ТВК Байріс' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти