Каталог товарів
Супер пропозиції

Декоративні пасти

Безкоштовна доставка
Effecto. Декоративна паста (Для товстих структур) Primacol Decorative
Effecto. Декоративна паста (Для товстих структур) Primacol Decorative
1668.00 грн
Ексклюзив!
Inspiro. Декоративна паста Primacol Decorative
Inspiro. Декоративна паста Primacol Decorative
294.00 грн

Декоративні пасти - нові можливості в оформленні домашнього інтер'єру

Завдяки стрімкому розвитку технологій, сучасна людина, навіть не володіючи специфічними техніками декорування, може створювати в своєму будинку справжні шедеври, унікальні і неймовірно ефектні. Виробники систем декорування пропонують нашій увазі масу різних матеріалів - фарби, віск, лаки, морилки, ґрунти, патини. Декоративна паста для стін - один з тих матеріалів, який здатний з особливою витонченістю підкреслити індивідуальність дизайнерської думки і зробити інтер'єр квартири, офісу або іншого приміщення абсолютно неповторним.

Текстурна декоративна паста - особливості та переваги використання

Текстурна паста являє собою пластичний матеріал (густий акриловий склад на водній основі), за допомогою якого легко реалізуються різноманітні рельєфи і фактури на поверхні стін. Розглянемо можливості та основні плюси цього виду обробки.

  1. Акрил в складі обробки робить її універсальною, це означає, що декоративна паста прекрасно лягає на будь-яку правильно підготовлену поверхню - дерево, бетон, метал, гіпсокартон.
  2. Відсутність запаху в сертифікованих брендових матеріалах дозволяє спокійно працювати з ними навіть в тих приміщеннях, що погано провітрюються. Текстурні склади не викликають алергічних реакцій і повністю безпечні.
  3. Завдяки спеціальній рецептурі, структурні пасти не розтріскуються, навіть якщо потрібно нанести товстий їх шар - до 10 мм. Вони ідеальні для імітації різних рельєфних поверхонь (камінь, мармур, пісок) і створення красивих оригінальних ефектів, як сучасних, так і ретро (імітація античної штукатурки і т. д.).
  4. Після повного висихання декоративна паста для стін утворює міцне, зносостійке покриття, що дозволяє стінам "дихати”.
  5. Текстурні склади густої консистенції прості у використанні, вони наносяться різними інструментами - шпателями, що моделюють кистями або навіть руками, вибір визначається бажаним ефектом.

Моделювання виконується, поки матеріал ще мокрий. Фахівці рекомендують для роботи з великими площами купувати продукцію з однієї партії.

Основні види текстурних паст

Різновидів декоративних паст існує досить багато, але ми зупинимося на 4 категоріях, товари в яких повністю закривають потреби сучасних дизайнерів інтер'єрів в матеріалах для реалізації традиційних і креативних рішень в інтер'єрі.

  1. Універсальні. Легкі і гладкі, позбавлені вкраплень пасти використовуються як основа для декоративно-оздоблювальних робіт, не уявляють складнощів для майстра в нанесенні, легко піддаються шліфовці.
  2. Дрібнозернисті. Більш важкі склади з дрібними вкрапленнями по типу піску, що дозволяють створювати цікаві та оригінальні поверхні.
  3. Грубозернисті. Декоративний матеріал для стін з великими фракціями має виражену шорстку текстуру і дає можливість реалізовувати інтер'єри в актуальному середземноморському стилі, імітувати старовинні стіни, піщаник і інші рельєфи.
  4. Пасти для створення різних ефектів. Така декоративна паста для стін може мати в своєму складі дрібні і грубі вкраплення, різні частинки і добавки. Вона призначається для декоративних робіт в оригінальних техніках і створення збагачених текстур.

Структурна паста використовується в дизайні інтер'єрів також для нанесення ефектів за допомогою застосування декоративних трафаретів, створення колажів і фресок. Після висихання, стійке до стирання покриття можна тонувати будь-якими водними фарбами чи спеціальними просоченнями або ж патинувати, тощо. Використовуючи сертифіковані, екологічно чисті продукти з натуральними компонентами від провідних світових брендів, ви можете бути впевнені в їх безпеці, найвищій якості та довговічності.

Читати повністю