Каталог товарів
Супер пропозиції

Фарби для дахів

Акція!
-5%
Фарба для даху
Фарба для даху "Profi Roof Paint" (Професійна) Bayris
300.00 грн 285.00 грн
Акція!
-15%
Змивка для дахів
Змивка для дахів "Profi Roof Cleaner". Concentrat 1:5 Bayris
168.00 грн 142.80 грн
Акція!
-15%
Добавка для фарби
Добавка для фарби "Roof Paint Additive" (Модифікуюча) Bayris
234.00 грн 198.90 грн
Обмежено
-35%
Фарба
Фарба "Для оцинкованих дахів та шиферу" Bayris
600.00 грн 390.00 грн

Фарба для дахів - краса та захист вашої даху

Не завжди дах будівлі має бажаний колір, тому фарба для шиферу може вирішити проблему браку колірної гами. Покрівлі з шиферу і металу нерідко можна побачити в сучасних будинках, оскільки такий матеріал привертає увагу споживачів універсальністю, тривалим терміном служби і відносно невисокою вартістю. Використовуючи фарбу для даху, можна не тільки змінити колір покрівельного матеріалу, але і значно продовжити термін служби покриття.

Чи потрібно фарбувати дах?

Щоб захистити покрівельний матеріал від впливу зовнішніх факторів і збільшити його термін служби, використовувати потрібно тільки спеціальну фарбу для даху. Особливо це стосується покриття з оцинкованих листів. Незважаючи на те, що виробники матеріалу наносять на листи захисний шар, від впливу погодних умов він з часом руйнується. Фарба для «оцинковки» допомагає не тільки поліпшити її зовнішній вигляд, але і попередити появу нової іржі. Завдяки спеціальній фарбі для даху ви не скоро задумаєтеся про заміну покрівельного матеріалу на новий.

Вибираємо фарбу для даху

На BudBox ви знайдете фарбу для шиферу і металевого даху бажаного кольору від перевірених виробників. Вона не вимагає регулярного оновлення, може використовуватися на дахах з металу, шиферу, черепиці та інших матеріалів. Продукт створює хороший захисний шар, який не боїться впливу несприятливих погодних умов, в тому числі перепадів температур. Така фарба повністю виправдовує свою вартість.

Як підготувати дах до фарбування

Перший етап - механічне очищення покрівельного матеріалу. Потрібно видалити стару фарбу (якщо раніше ви фарбували дах), очистити листи матеріалу від бруду та іржі. Для цього використовуйте щітку з жорсткою щетиною, після чого додатково «пройдіться» м'якою щіткою. Другий етап - очищення водою. Для цього покрівельний матеріал добре промийте і залиште висихати. Якщо на даху є ділянки, уражені іржею, їх необхідно обробити спеціальним розчином (ґрунтовкою) і після цього нанести фарбу.

Особливості фарбування даху з оцинковки

Спеціальна захисна фарба для даху є найбільш ефективним покриттям для оцинкованих листів. Вона не дає матеріалу руйнуватися і продовжує термін служби даху. В асортименті товарів BudBox є спеціальні якісні матеріали, призначені для фарбування покрівель з металу, оцинковки, профнастилу, шиферу та інших матеріалів. Такий продукт найбільш «підійде» для обробки оцинкованих листів, так як фарба еластична, не вигоряє на сонці, створює міцне захисне покриття і не боїться вологи. Головна особливість такої продукції: вона легко наноситься, добре «лягає» на матеріал і швидко сохне.

Особливості фарбування даху з шиферу

З часом шиферне покриття втрачає свою зовнішню привабливість, на ньому може почати зростати мох, що зовсім не прикрашає даху. Фарба для шиферу Bayris здатна виправити цей недолік.

Перед нанесенням фарби, шиферні листи потрібно добре очистити, промити і дати повністю висохнути. Якщо в даху виявлені великі тріщини або пошкодження, варто виконати її ремонт або замінити деякі листи. Для кращого зчеплення фарби для шиферу і самого матеріалу, перед нанесенням фарби, дах краще обробити акриловою ґрунтовкою. Так продукт не тільки буде краще лягати, але і буде усунуто пил з поверхні листів.

Фарба для шиферу Bayris - відмінне рішення для вашого будинку. Такий матеріал легко наноситься, швидко висихає, створює хороший захист від вологи і заповнює дрібні тріщини в покритті. Ця фарба добре показала себе при фарбуванні дахів з різного матеріалу. Для більш комфортного нанесення її потрібно попередньо перемішати, щоб вийшла однорідна маса. Фарбувати дах з шиферу можна за допомогою:

1. Пензля. Цей спосіб не тільки більш витратний за часом, але і більш витратний за кількістю матеріалу. Шар виходить більш товстим, але саме покриття не завжди рівне. Проте, при такому нанесенні дахове покриття можна захистити найбільш ретельно.

2. Валика. Цей інструмент значно прискорює процес нанесення фарби завдяки більшому розміру площі валика, в порівнянні з пензлем. Шар при нанесенні цим інструментом виходить більш тонкий, проте підходить цей метод виключно для покрівель з гладкого матеріалу. Якщо дах має виражений рельєф, валик не зможе якісно фарбувати покрівельний матеріал.

3. Фарбопульта. Це найшвидший і ефективний спосіб нанесення фарби для шиферу. Цей інструмент дозволяє забарвити поверхню з будь-яким рельєфом за короткий проміжок часу. При цьому шар виходить в міру тонким і зафарбовується матеріал з будь-яким рельєфом.

Вибирайте той інструмент, з яким вам буде найзручніше працювати.

Щоб добре нанести фарбу для шиферу і повністю просочити покрівельний матеріал, рекомендується нанесення в 2 шари. Другий шар потрібно наносити після того, як підсохне перший шар.

Вибираємо фарбу для даху

До вибору матеріалу для фарбування потрібно підійти максимально серйозно, так як від цього залежить термін експлуатації і зовнішній вигляд вашого даху. Вибираючи фарбу, необхідно враховувати наступні особливості:

 • склад продукту;
 • доступну колірну гама;
 • захист від впливу навколишнього середовища;
 • стійкість до температурних коливань;
 • швидкість висихання.

В асортименті лакофарбових матеріалів нашого магазину є універсальна фарба для дахів Bayris. За допомогою цього продукту можна ефективно пофарбувати покриття з шиферу, металу і черепиці.

Акрилова водно-дисперсійна фарба для шиферу має відносно невелику ціну, але характеризується великою кількістю переваг, а саме:

 • створює міцне і гладке покриття;
 • захищає від впливу негативних зовнішніх чинників;
 • має високу стійкість до коливань температур;
 • швидко сохне;
 • легко наноситься;
 • створює гладкий шар, що забезпечує більш швидке сходження води і снігу з даху;
 • створює естетично гарне покриття.

З якісним хімічним складом фарби ваша дах прослужить довго.

Фарба для покрівлі за найкращими цінами в Україні

Купити якісну фарбу для металевої покрівлі чи покрівлі з шиферу за найкращою ціною в Україні можна в будівельному інтернет-магазині BudBox. Якщо правильно вибрати і купити фарбу для шиферу, дахове покриття прослужить довго і буде радувати вас привабливим зовнішнім виглядом.

Наші менеджери завжди нададуть вам допомогу у виборі відповідної фарби, враховуючи ваші побажання. Доставка замовлення можлива практично в будь-який населений пункт України будь-яким зручним для вас способом.

Читати повністю