Каталог товарів
Супер пропозиції

Продукція ТМ «PRIMACOL PROFESSIONAL»

Новинка!
Шпалерний клей “Euroline” Primacol Professional
Шпалерний клей “Euroline” Primacol Professional
54.00 грн
Новинка!
Клей для деревини
Клей для деревини " VIKOLIT" Primacol Professional
48.00 грн
Новинка!
Шпалерний клей “Universal” Primacol Professional
Шпалерний клей “Universal” Primacol Professional
78.00 грн
Обмежено
Фарба реноваційна “HELP”   Primacol Professional
Фарба реноваційна “HELP” Primacol Professional
1398.00 грн
Новинка!
Шпалерний клей “Premium Special” Primacol Professional
Шпалерний клей “Premium Special” Primacol Professional
120.00 грн
Новинка!
Шпалерний клей “Premium Vinyl” Primacol Professional
Шпалерний клей “Premium Vinyl” Primacol Professional
120.00 грн

ТМ «Primacol Professional»

Primacol Professional
Primacol Professional

PRIMACOL PROFESSIONAL - будівельні матеріали з Польщі

Бренд «PRIMACOL PROFESSIONAL» («ПРІМАКОЛ ПРОФЕШНЛ») належить компанії «Unicell Poland sp. z o.o.» («Юніцелл Поланд»). Компанія виробляє декоративні фарби та штукатурки, просочувальні матеріали для деревини, а також інші засоби, необхідні під час будівництва або реконструкції житлових будинків та комерційних об'єктів. "ПРІМАКОЛ ПРОФЕШНЛ" — польська продукція, а відповідно, сировинний склад кожного продукту компанії повністю відповідає затвердженим європейським нормам безпеки і гігієни.

Якщо ви насправді цінуєте своє здоров'я і вважаєте, що будівельні матеріали повинні бути максимально якісними, якщо ви хочете бути впевненими в тому, що проведений ремонт служитиме вам десятки років, не втративши своєї експлуатаційної надійності та візуальної привабливості, сміливо замовляйте будівельну хімію від PRIMACOL PROFESSIONAL. Вас зацікавив цей виробник? Тоді давайте подивимося докладніше, які продукти можна купити під цим брендом і чому продукція від PRIMACOL PROFESSIONAL однаково популярна як в країнах західної, так і в країнах центральної Європи.

ТМ PRIMACOL PROFESSIONAL - лакофарбова продукція

Під брендом PRIMACOL PROFESSIONAL випускається величезна кількість фарб і лаків, які характеризуються як абсолютно безпечні для здоров'я людей. В асортименті виробника можна знайти:

  • гіпоалергенні безпечні інтер'єрні фарби "ПРІМАКОЛ ПРОФЕШНЛ". Без запаху, на водній основі;
  • міцні, надійні, стійкі до типових механічних впливів фасадні фарби. Чудова експлуатаційна надійність і неймовірна палітра;
  • спеціальні фарби, які характеризуються як матеріали підвищеної зносостійкості і міцності. Можуть застосовуватися в якості реставраційних.

Ретельно підібраний хімічний склад лакофарбової продукції від "ПРІМАКОЛ ПРОФЕШНЛ" є абсолютною гарантією того, що обраний вид може повністю виправдати покладені на нього сподівання. Середній експлуатаційний термін будь-якої фарби від ТМ PRIMACOL PROFESSIONAL варіюється в межах від 10 до 20 років. Така реально вражаюча зносостійкість, досягається застосуванням виключно перевірених компонентів, а також неухильним дотриманням технології виробництва.

Увага!

При нанесенні будь-якої лакофарбової продукції, будь ласка, уважно читайте інструкцію ТМ PRIMACOL PROFESSIONAL! Найменше відхилення від рекомендованих алгоритмів може спричинити передчасне порушення заявлених характеристик!

Засіб проти органіки (грибкові і цвілеві ураження) від ТМ PRIMACOL PROFESSIONAL

Засіб проти грибків і плісняви ​​ефективне для боротьби з будь-шкідливої ​​органікою, що з'являється на стінах, стелях або відкосах. Можливе нанесення на будь-які тверді поверхні, включаючи штукатурки і навіть природний камінь. Антигрибкові та антиплісневий засіб від ТМ PRIMACOL PROFESSIONAL — це гарантований результат! Звичайно, за умови дотримання інструкції, а саме:

  • попереднього очищення площі нанесення;
  • використання не менше 200 мл на 1 квадратний метр.

За умови дотримання інструкції з техніки безпеки, засіб проти органіки ТМ PRIMACOL PROFESSIONAL є абсолютно безпечним для людей і тварин, що проживають в будинку або приміщенні.

Увага!

Якщо цвіллю або грибками уражена не тільки поверхня, але і стіни всередині, то єдиним вірним способом її знищення повинна бути глибока обробка! Якщо ж така операція з тих чи інших причин в даний момент неможлива, слід застосовувати спеціальні засоби проти органіки від ТМ PRIMACOL PROFESSIONAL регулярно, в тому числі і в профілактичних цілях.

Шпалерний клей від ТМ PRIMACOL PROFESSIONAL

Одним з найбільш важливих моментів в каталозі шпалерних клеїв від "ПРІМАКОЛ ПРОФЕШНЛ" є чітка градація, щодо призначення:

  • для обробки старих стін;
  • для важкодоступних місць;
  • стандарт;
  • для обклеювання стель і так далі.

Компанія не випускає універсальний продукт, який нібито можна використовувати завжди і скрізь. Справжні професіонали PRIMACOL PROFESSIONAL розуміють, що істинної якості можна домогтися, тільки лише підбираючи унікальні сировинні склади, що задовольняють певні потреби.

Хімічний склад усіх варіантів абсолютно безпечний для здоров'я людей і тварин, що знаходяться в приміщенні. При дотриманні інструкції та правил техніки безпеки, використовуючи клей для шпалер від PRIMACOL PROFESSIONAL можна домогтися по-справжньому прекрасного результату роботи.

Продукцію бренду PRIMACOL PROFESSIONAL можна знайти на ринку України та інших європейських країн ось уже близько 25 років. За цей час будівельні матеріали "ПРІМАКОЛ ПРОФЕШНЛ" стали впізнаваними і популярними. А по-справжньому чесне поєднання ціни та якості дозволяє продукції від цієї торгової марки не просто зберігати свою популярність, а й примножувати прихильників бренду.

Всі бренди