Фарба реноваційна “HELP” . Primacol Professional
-20% Фарба реноваційна “HELP”
Акція!
Ціна:
822.00 грн 657.60 грн
Бренд: Primacol Professional
Об`єм:
Кольорова гама:
Кількість
Призначення для внутрішніх і зовнішніх робіт
Фасування 2,5л
Розхід 200 мл /м²
(1 шар, в залежності від поверхні)
Кількість нанесень 2 (рекомендовано)
Спосіб нанесення валик, пензель
Зносостійкість стійка до вологи та УФ
Час висихання 24 год.
Опис та властивості
Призначення

Фарба реноваційна «HELP» TM «PRIMACOL PROFESSIONAL» («Хелп» ТМ «Прімакол Профешнл») призначена для зовнішніх та внутрішніх робіт при фарбуванні стін, підлоги, цоколів, бетонних, мінеральних, дерев’яних та дерево-похідних поверхонь. Фарба «HELP» відновлює, захищає та декорує поверхню, створює на поверхні міцне еластичне покриття, стійке до впливу погодних умов, вологи, помірних механічних впливів.

Захищає поверхню від біокорозії, грибків, плісняви. Також, реноваційну (відновлювальну) фарбу можна застосовувати для фарбування елементів різних конструкцій, що розташовані над водою, або поблизу водойм, наприклад надводної частини мостів (поверхні без постійного контакту з водою).

Технічні характеристики

Роботи проводити при температурі навколишнього середовища та поверхні від +10˚С і вологості меншій, ніж 70%.

Миття інструменту: вода з побутовим миючим засобом.

Витрата: від 200 мл/м2 на один шар в залежності від типу поверхні, технології нанесення та застосованого малярського інструменту.

Спосіб застосування
Підготовка поверхні

Поверхня повинна бути чистою, сухою, міцною, без залишків старого покриття. Рештки попередніх покриттів, та їх частини, що лущаться слід усунути з поверхні.

Пошкодження поверхні слід зашпаклювати спеціальними шпаклювальними масами. Пористі та сильно-поглинаючі поверхні слід заґрунтувати спеціальною ґрунтувальною емульсією.

Гладкі, або слабко-поглинаючі поверхні слід зачистити наждачним папером. Поверхні уражені біо-корозією слід обробити спеціальними протигрибковими засобами, залишки ураження видалити щіткою, поверхню промити та висушити. Якщо дерев’яні поверхні не захищені від біо-корозії, їх слід обробити спеціальними біо-захисними засобами.

Підготовка продукту

Перед нанесенням фарбу ретельно перемішати.

Нанесення

Фарба «Хелп» «Прімакол Профешнл» наноситься пензликом або валиком. Валик потрібно рясно змочити в фарбі, не фарбувати сухим валиком. Наносити товстим шаром (рекомендована товщина шару фарби, після висихання, повинна становити не менше 1мм).

Фарбування поверхні слід проводити без перерв в роботі, не робити підфарбувань по висохлому шару фарби. Наступний шар фарби слід наносити після висихання попереднього шару, але не раніше, ніж через 5 годин.

Супутні товари