Фарба "Для оцинкованих дахів та шиферу". Bayris
-25% Фарба Для оцинкованих дахів та шиферу
Акція!
Ціна:
384.00 грн 288.00 грн
Бренд: Bayris
Код товару: 50127157-71
Об`єм:
Кількість
Витрата 150-175 г/м2 на 1 шар для шиферу
Витрата 125-150 г/м2 на 1 шар для оцинкованих дахів
Кількість нанесень рекомендовано 2 шари
Колір білий, бордовий, коричневий, сірий, темно-зелений
Час висихання Суха на дотик вже через 30 хв, наступний шар
можна наносити — через 2 години, повна полімеризація — через 24 години.
Сертифікат Еко сертификат
Опис та властивості
Призначення

Фарба для дахів Байріс (Bayris) призначена для фарбування дахів та виробів з оцинкованого металу, шиферу, цегли, черепиці та інших фібро- та азбесто-цементних виробів, а також для попередньо ґрунтованого чорного металу, природного каменю, деревини та ін.

Фарба для оцинкованих дахів та шиферу ТМ "Bayris" створює захисну плівку, яка забезпечує довготривалу експлуатацію дахового покриття та надає естетичної виразності будівлям. Завдяки властивості «рідкого пластику» покриття стійке до температурних коливань від -35°С до +50°С.

Підготовка поверхні для фарбування оцинкованих дахів

Оцинковану поверхню зачисти від бруду, пилу, залишків старої фарби. При наявності корозії зачистити дротяною щіткою або шліф-машинкою.

Якщо метал піддався корозії або був фарбований, рекомендуємо провести ґрунтування ґрунтовкою ГФ-021. Не рекомендується наносити фарбу на «свіжу» (нову) оцинковану поверхню.

Підготовка поверхні для фарбування шиферу

Шифер зачисти від бруду, пилу, залишків старої фарби, можливого наростання моху тощо. Заґрунтувати акриловою глибокопроникаючою ґрунтовкою в кількості 150 г/м².

Якщо шифер знаходився на даху тривалий термін (більше 10 років) або був порослий мохом, його після очищення покрити протигрибковим засобом для мінеральних поверхонь в кількості 200 г/м² і заґрунтувати акриловою глибокопроникаючою ґрунтовкою в кількості 150 г/м².

Фарбування

Ретельно розмішати фарбу для даху Байріс. При необхідності розвести водою в кількості не більше ніж 10% від ваги фарби.

Фарбування проводити в два шари пензликом, валиком або розпилювачем на сухе металеве покриття при температурі від +10°С до +35°С з проміжним сушінням в 2 години. При необхідності можливе нанесення третього шару.

УВАГА!

Ґрунтування та фарбування має проводитись виключно на чисту, суху основу та при вищевказаних кліматичних умовах. Фарбу не розводити іншими розчинниками крім води. Не фарбувати у вологу та дощову погоду. Шиферне покриття рекомендується фарбувати не швидше, як за 48 годин після опадів дощу.

Відео інструкція
Супутні товари