Каталог товарів
Супер пропозиції

Гідрофобні засоби

Гідрофобні засоби: що це таке і для чого вони потрібні?

Чи знайдуться серед тих, хто плануючи побудувати будинок, такі, хто не мріє добитися максимального терміну експлуатації та збереження майбутньої споруди якомога довше? Малоймовірно, що такі знайдуться. Однак щоб було саме так, ще на етапі зведення будівлі необхідно захистити її від згубного впливу вологи і агресивних чинників навколишнього середовища. Така потреба є тому, що навіть найсучасніші будматеріали характеризуються високим рівнем поглинання вологи, що згодом призводить до зниження їх експлуатаційних властивостей. З цієї причини в товщі матеріалів виникають все нові і нові тріщини, в результаті чого поступово втрачається монолітність будови. Крім цього, через тривалий вплив вологи на фундамент, стіни і на інші елементи конструкції, на їх поверхні можуть утворюватися кристали солей, створюючи негативний вплив на їх декоративний вигляд і теплообмінні властивості.

Щоб уникнути подібних проблем, ще в момент будівництва будівель і споруд необхідно використовувати гідрофобізатори - спеціальні засоби, в основі яких лежать складні органічні речовини з високими в'яжучими властивостями. Ці гідрофобні пропитки (просочення) і добавки, які можна недорого купити в інтернет-магазині Budbox, надають цеглі, бетону та інші матеріалам водовідштовхувальних властивостей, тим самим збільшуючи термін експлуатації будівель.

Гідрофобні добавки і пропитки: асортимент інтернет-магазину «Будбокс»

Донедавна таке поняття, як «гідрофобізація» було мало кому знайоме і застосовувалося тільки у вузьких колах. Сьогодні ж його вживають все більше інженерів, архітекторів і будівельників. Більш того, нині при будь-яких монтажних, а також оздоблювальних роботах обробка цегли, бетону та іншого будівельного матеріалу гідрофобними просоченнями є обов'язковою. Вся справа в тому, що завдяки цьому вони значно довше зберігають свої експлуатаційні властивості.

Саме тому, якщо ви замислюєтеся над зведенням нового будинку, не ігноруйте можливість побудувати його «на віки». Тим більше що у теперішній час зробити це зовсім нескладно. Все, що для цього потрібно - використовувати спеціальні вологовідштовхувальні розчини, представлені на віртуальних полицях інтернет-магазину Budbox. Якщо точніше, то у нас можна купити такі гідрофобізатори:

  • гідрофобну пропитку (просочення) виробництва Bayris, яка відрізняється високим ступенем проникнення в основу. Саме завдяки цій здатності вона і забезпечує тривалий захист оброблюваної поверхні від перенасичення її вологою. Крім того, що подібний гідрофобізатор створює хороший водовідштовхувальний ефект, він разом з тим підвищує морозостійкість матеріалів, запобігає появі білого соляного нальоту на них, а також захищає їх від різного роду забруднень. І що найважливіше - гідрофобна пропитка цього бренду не вимагає особливих навичок використання. Єдине, що слід пам'ятати, приступаючи до обробки нею поверхонь - так це те, що наноситься вона, як правило, в один шар за допомогою валика, малярського пензля або розпилювача. І тільки основи, які характеризуються підвищеним вологопоглинанням, покриваються два рази. При цьому здійснюється дана процедура методом «мокрим» по «мокрому»;
  • гідрофобну добавку для бетонів і розчинів ТМ Bayris. Головне призначення цього хімічного засобу полягає в прискореної самокольматаціі пір бетону. В результаті подібної процедури водовідштовхувальні властивості готових бетонних виробів збільшуються більш ніж в два рази. Однак це ще не всі властивості, якими здатна «наділити» гідрофобна добавка від «Байріс» поверхні з бетону. Підвищена морозостійкість, відсутність «висоло-утворень», стійкість до стирання і стійкість до дії агресивного середовища - усіма цими якостями зможуть "похвалитися" бетонні конструкції після введення в суміш з бетону даної гідрофобної добавки;
  • пропитка від MTC Concrete. Цей засіб призначено для надання мінеральним поверхням водовідштовхувальних властивостей, від чого підвищується їх надійність і довговічність. Гідрофобна пропитка цього виробника підходить для обробки стінових панелей, цегельної кладки, вапняків, пористих і кам'янистих порід, глиняних виробів, покрівельної черепиці, шиферу, а також будь-яких інших вертикальних або розташованих під нахилом поверхонь;
  • гідрофобну добавку для розчинів і бетонів виробництва MTC Concrete. Вона здатна наділити хорошими водовідштовхувальними властивостями не тільки будь-яку бетонну суміш, а й усі види клею на цементній основі. Тому, гідрофобна добавка цього бренду може сміливо використовуватися в процесі оздоблення балконів і терас, під час бетонування систем водовідведення, а також перед приклеюванням облицювальної плитки на горизонтальні поверхні.

Як бачимо, кожен гідрофобний засіб призначений для конкретних матеріалів і умов експлуатації. Тому, вибираючи даний продукт, необхідно відштовхуватися від сфери його застосування і враховувати ступінь впливу вологи на ту чи іншу поверхню. Адже, як правило, та пропитка (просочення), яка прекрасно підходить для цегли, до прикладу на газоблоку працює менш ефективно.

Читати повністю