Будівельна група

Добавки до бетонів
Добавки до бетонів
Гідроізолюючі засоби
Гідроізолюючі засоби
Гідрофобні засоби
Гідрофобні засоби
Ґрунтовки будівельні
Ґрунтовки будівельні
Ґрунтовки для металу
Ґрунтовки для металу
Емалі універсальні
Емалі універсальні
Лаки
Лаки
Шпаклівки
Шпаклівки
Фарби декоративні
Фарби декоративні
Фарби інтер`єрні
Фарби інтер`єрні
Фарби фасадні
Фарби фасадні
Фарби для дахів
Фарби для дахів
Фарби універсальні
Фарби універсальні
Фарби спеціальні
Фарби спеціальні
Засоби догляду
Засоби догляду
Очисні засоби
Очисні засоби
Фасадні штукатурки
Фасадні штукатурки
Шпалерний клей
Шпалерний клей
Клеї будівельні
Клеї будівельні
Розчинники
Розчинники

Будівельні суміші – різновиди та «секрети» їх вибору

Будівельні або ремонтні роботи, без яких на певних етапах життя ніяк не обійтися, абсолютно не можна назвати приємними процесами. Тому не дивно, що кожен з нас, затіваючи оновлення інтерєру чи екстерєру, бажає завершити їх якомога швидше, але в той же час зробити їх якомога якісніше. А якщо ще й при цьому вдасться заощадити трохи грошей, тоді це зовсім ідеальний варіант.

1. ІНТЕР’ЄРНІ ФАРБИ  

Сучасні інтер'єрні фарби, купити які, за вигідними цінами можна у Львові, Києві і будь-яких інших містах України на сайті budbox.com.ua, - це один з найлегших, доступних і ефективних методів проведення косметичного ремонту в житлових і комерційних приміщеннях. Акрилові, латексні або водо-дисперсійні варіанти фарб, використовуються виключно для внутрішніх робіт по фарбуванню вертикальних і горизонтальних поверхонь - стін, стель і деколи навіть для підлоги.

Рекомендації для тих, хто вибирає, які інтер'єрні фарби купити:

 • довіряйте свій вибір перевіреним виробникам, таким, наприклад, як Primacol Decorative (Прімакол Декорейтів), Primacol Professional, Bayris (Байріс), Weco, щоб гарантовано уникнути розчарувань в експлуатації і бути впевненими в якості і екологічності продукції;
 • звертайте увагу на типи поверхонь, для обробки яких призначена фарба, - можна купити універсальні продукти або спеціалізовані для дерева, металу чи бетону;
 • вибираючи матові, напівматові або глянцеві фінішні покриття, не забувайте про ступінь освітленості кімнати і враховуйте загальний дизайн інтер'єру;
 • уважно вивчайте інструкцію з нанесення, звертаючи увагу на клас стійкості до стирання, паропроникність, витрату, час висихання та наявність сертифікату відповідності.

Наш інтернет-магазин пропонує купити продукцію від відомих європейських і вітчизняних брендів за цінами виробника з доставкою у Львів, Київ, ба більше, взагалі по всій Україні. 

2. ДЕКОРАТИВНІ ФАРБИ

За допомогою декоративних фарб при обробці стін можна домогтися практично будь-якої фактури і декоративного ефекту. Матеріали ці з'явилися на будівельному ринку порівняно недавно і служать для втілення цікавих дизайнерських рішень в процесі оформлення сучасних інтер'єрів. З боку споживачів декоративні склади стрімко завойовували визнання і популярність, завдяки своїм винятковим якостям:

 • екологічності;
 • економічності;
 • довговічності покриття;
 • вогнестійкості;
 • простоті у догляді;
 • величезному асортименту і широкій колірній палітрі;
 • оригінальним ефектів і неповторним фактурами (шовк, оксамит, пісок, камінь, металік, тощо);
 • універсальності застосування.

Інтернет-магазин Budbox пропонує покупцям зі Львова, Києва і навіть з найвіддаленіших точок України купити за вигідними цінами сертифіковану продукцію від провідних світових виробників лакофарбової продукції. Замовляючи товари з нашого каталогу, ви можете бути впевнені на 100% в їхній бездоганній якості.

3. ФАСАДНІ ФАРБИ

Головні завдання фасадної фарби - забезпечити будівлі естетично привабливий і ефектний зовнішній вигляд, а також надійний захист стін від негативного впливу зовнішніх факторів. Якщо купити якісну фасадну фарбу, вона буде справлятися з цими функціями достатньо довгий період часу. Фахівці стверджують, що однозначно має сенс вкладати кошти в брендовий продукт, високі експлуатаційні характеристики якого підтверджені сертифікатами відповідності і бездоганною репутацією виробника. Властивості і переваги сучасних фасадних складів наступні:

 • атмосферостійкість;
 • еластичність;
 • паропроникність;
 • стійкість до ультрафіолету;
 • висока адгезія;
 • широка колірна гама;
 • оригінальні текстури.

Ціна фасадних фарб від таких відомих торгових марок, як Bayris (Байріс), Weco (Веко) або Primacol (Прімакол) залежить від типу продукту (акрилові матеріали зазвичай дешевше сучасних силіконових), а також від швидкості висихання, покривності і атмосферостійкості. Зверніть увагу, екологічні переваги всіх товарів в нашому каталозі підтверджені відповідно до вимог міжнародного стандарту.

4. ФАРБИ ДЛЯ ДАХІВ

Плануючи купити хорошу фарбу для даху в Україні, покупці розраховують, що покрівля після обробки не просто стане красиво виглядати, але і отримає поліпшені властивості, буде захищена від вигорання, не дозволить оцинкованим листам або шиферу руйнуватися під впливом вологи. Високоякісні фарби для дахів з металу, шиферу, оцинковки і інших матеріалів незмінно присутні в онлайн-каталозі Budbox (БудБокс). Основні властивості брендових фарб для дахів наступні:

 • створення захисної плівки, здатної забезпечити довготривалу експлуатацію покрівельного покриття;
 • надання будівлям естетичної привабливості і виразності;
 • стійкість до температурних коливань в широкому діапазоні;
 • помірна витрата і швидке висихання.

Широка колірна гамма товарів і доступні ціни дозволяють покупцям з Львова, Києва та інших регіонів України з легкістю знаходити ідеальні варіанти з урахуванням індивідуальних потреб і без шкоди для бюджету.

5. ПЛАСТИФИКАТОРИ

У монолітному будівництві виготовити якісний бетон - ключове завдання, успішне виконання якого, оцінюється за показниками міцності, водостійкості і простоти укладання бетону. Пластифікатори, ціна яких в нашому інтернет-магазині незмінно залишається конкурентною, дозволяють наблизитися до ідеального водо-цементного відношення, підвищивши експлуатаційні характеристики бетону без зміни його вартості, в сторону збільшення.

Додавання пластифікатора покращує якість готового складу і істотно розширює сферу його застосування. Кілька перевірених порад щодо вибору цього незамінного продукту допоможуть вам купити гідний варіант:

 • намагайтеся купити продукт перевіреного, відомого виробника;
 • перевіряйте у продавця наявність сертифікатів відповідності;
 • враховуйте специфіку конкретних будівельних робіт;
 • звертайте увагу на температурний режим використання продукту;
 • уважно вивчайте інструкцію і дотримуйтесь рекомендацій виробника.

В асортименті інтернет-магазину Budbox ви знайдете і зможете вигідно купити пластифікатори з різними базовими властивостями - протиморозні добавки, модифікатори, суперпластифікатори, комплексні та ін.

6. ҐРУНТОВКИ

Досвідчені фахівці стверджують, що від правильного проведення підготовчих робіт цілком і повністю залежить підсумковий результат - як буде виглядати приміщення, і як довго буде триматися фінішне покриття. Таким чином, вибір оптимальної ґрунтовки виходить на перший план при проведенні будівельних і ремонтних робіт. Експериментувати з якістю цього продукту категорично не рекомендується, тому що незначна економія на якості ґрунтовки нерідко стає причиною величезних додаткових витрат на оздоблювальні матеріали, ціна яких в Києві і по Україні порівняно висока.

У нашому каталозі представлені ґрунтовки різного призначення (антикорозійні, бітумні, глибокого проникнення, універсальні, для дерева, тощо) виробництва таких країн, як: Україна, Польща, Чехія і інших. Ми ретельно підбираємо асортимент, щоб буквально кожна позиція представляла собою ідеальний баланс ціна-якість.

Читати повністю