Каталог товарів
Супер пропозиції

Система PROM-DECOR

Декоративні системи «Пром Декор» — асортимент і переваги.

Кожен з нас, в повсякденному житті намагається оточувати себе красивими і приємними речами, які здатні дарувати радість і гарний настрій. Це можуть бути унікальні предмети інтер'єру, вишукані меблі або просто картини улюбленого художника. Однак одним з найцікавіших рішень все-таки вважається декорування стін за допомогою якоїсь унікальної обробки. Звичайно ж, сьогодні для досягнення такої мети існує маса способів, що дозволяють незвично і творчо оформити внутрішнє оздоблення того чи іншого простору, навіть якщо це оздоблення офісу, магазину чи під’їзду житлового будинку.

Але ми (інтернет-магазин Budbox) пропонуємо зупинити вибір на системах декорування поверхонь із серії «Пром Декор», за допомогою яких вдається не тільки додати інтер'єру індивідуальний характер, але і зробити це в максимально стислі терміни. А все завдяки тому, що подібні матеріали можуть наноситися за допомогою компресора, що значно скорочує час виконання робіт, та й до того ж істотно заощаджує кошти. Досягається це за рахунок дуже низької витрати матеріалу, та швидкості нанесення (економія часу).

Системи декорування «Пром Декор»: які особливості?

Системи декорування «Пром Декор» від Bayris - це прекрасне рішення для оформлення будь-яких поверхонь, як горизонтальних, так і вертикальних. Втім, це аж ніяк не повний перелік переваг подібних оздоблювальних матеріалів. Серед інших їх переваг хотілося б відзначити наступні:

  • практичність і економічність. Застосування подібних систем декорування фактично звільняє вас від необхідності проводити стартову і фінішну шпаклівку стін, а значить, і витрачатися на додаткові витратні матеріали;
  • універсальність. Крім того, що такого роду декоративні матеріали прекрасно підходять для оформлення невеликих приміщень, вони можуть якнайкраще підійти в процесі обробки великих площ - шкільних і лікарняних коридорів, під'їздів і паркінгів в новобудовах, офісних і торгових приміщень. На виході вони дозволяють отримати дуже незвичайні і цікаві фактури;
  • сертифікація. Еко сертифікат, сертифікат відповідності, санітарно-епідеміологічна експертиза - системи декорування «Пром Декор» від Bayris виготовляються з урахуванням всіх правил і стандартів якості, про що є відповідні підтверджуючі документи. Крім усього іншого, подібна продукція - поки єдина в нашій країні - отримала сертифікат пожежної безпеки від Державної служби України з Надзвичайних Ситуацій (ДСНС). Згідно з цим документом подібні матеріали можуть похвалитися низькою горючістю і нездатністю поширювати полум'я.  

Таким чином, системи декорування із серії «Пром Декор» - це рішення, що може задовольнити навіть найвибагливіші вимоги в області функціональності і естетики.

Системи декорування «Пром Декор»: що пропонує інтернет-магазин Budbox?

У каталозі нашого інтернет-магазину ексклюзивно доступні наступні зразки продукції із серії «Пром Декор» від Bayris:

  • адгезійно-ґрунтуюча суміш Quartz Grunt (Кварц Ґрунт). Головне її призначення - попереднє ґрунтування основ з метою їх зміцнення перед нанесенням систем декоративного покриття. Подібний склад ідеально підходить для обробки різних поверхонь - цегляних, бетонних, цементно-піщаних штукатурок, стель і стін. Створюючи на них шорстке покриття, такого роду ґрунтуюча суміш дозволяє рівномірно розподіляти наступні опоряджувальні шари. Подібний склад може застосовуватися як під час внутрішніх робіт, так і для консервування систем зовнішньої теплоізоляції. В результаті такої обробки, поверхня отримує покриття, стійке не тільки до температурних перепадів, а й до змін колірної гами декоративного покриття;
  • система декоративного покриття Interior Standard (Інтеріор Стандарт). Вона призначена для оформлення стель і стін таких класичних фактур, як «Американка», «травертин», «гротто», тощо. Її можна застосовувати з метою захисно-декоративного оздоблення не тільки нових, але і старих поверхонь будь-якого походження. Завдяки тому, що подібна система декоративного покриття випускається у вигляді пастоподібного матеріалу піщаного кольору, вона ідеально підходить для отримання внутрішнього фінішного покриття, яке відрізняється довговічністю і зносостійкістю. А досягається це за рахунок присутності в її складі спеціальних армуючих мікроволокон, що перешкоджають появі мікротріщин навіть на дуже великих площах;
  • захисний акриловий лак. Його основне завдання - підвищення стійкості декоративного покриття. Він ідеально підходить для фінішного декоративно-захисного оформлення різних оброблених поверхонь всередині приміщень. До того ж, такий напівматовий лак може використовуватися в якості глазурі для декоративного оздоблення. Створюючи на обробленої поверхні еластичну прозору плівку, він наділяє її водовідштовхувальною здатністю.

Шукаєте ідеальний спосіб обробки просторів, які передбачають сучасний або мінімалістичний дизайн? Якщо так, тоді системи декорування «Пром Декор» від Bayris - те, що вам потрібно. Завдяки низькій вартості, мінімальній витраті і довговічності, вони дозволять вам створити унікальний та якісний декоративний стиль на багато років.

Читати повністю