Каталог товарів
Супер пропозиції

ПРОФЕСІОНАЛАМ*

Ви майстер своєї справи та працюєте у будівельній галузі або у сфері професійного захисту та декорування деревини? Ми впевнені в якості та характеристиках продукції, що представлена у нашому інтернет-магазині – заповніть форму (розміщену нижче) та отримайте 50%** знижки на купівлю продукції для тестування. Надалі, Ви відразу отримуєте 10%*** знижки на наступні покупки. З зростанням обороту, зростатиме Ваша знижка!

* - пропозиція дійсна виключно для спеціалістів (майстрів), які на професійному рівні проводять ремонтно-будівельні роботи чи працюють у сфері захисту та декорування деревини. Пропозиція дійсна виключно для продукції торгових марок: BAYRIS, ALTAX, MTC Concrete. Перелік торгових марок буде розширюватись.

** - знижка 50% надається одноразово, на найменше доступне фасування продукту. За умови відсутності найменшого фасування знижка на доступні інші фасування коригується менеджером, але становитиме, не менше ніж 30%. За умови відсутності усіх фасувань товару, знижку може бути надано на інший товар, або на вибрану позицію, коли товар з’явиться у наявності.

*** - постійна знижка 10% надається після заповнення даних про спеціаліста. Знижка зростає відповідно до таблиці об’ємів покупок (буде надіслано на електронну пошту). Знижка не розповсюджується на акційні пропозиції, якщо розмір Вашої знижки перевищує розмір акційної пропозиції та не додається до інших знижок. Постійні знижки, що перевищують 15%, надаються тільки на продукцію ТМ: BAYRIS, ALTAX, MTC Concrete.

 

Поля відмічені зірочкою * обов’язкові:
Ваше Ім’я *
Прізвище *
Компанія
Телефон *
Email *
Пароль *
Область
Населений пункт *
Адреса
Поштове відділення
Напрямок діяльності *
Інший напрямок
Досвід роботи у напрямку *
Вебсайт
Сторінка в соц.мережах
Додаткова інформація