Каталог товарів
Супер пропозиції

Декоративні штукатурки

Безкоштовна доставка
Travertine. Мінеральна штукатурка Primacol Decorative
Travertine. Мінеральна штукатурка Primacol Decorative
1242.00 грн
Безкоштовна доставка
Classic Stucco. Венеціанська штукатурка (Класична) Primacol Decorative
Classic Stucco. Венеціанська штукатурка (Класична) Primacol Decorative
2976.00 грн
Безкоштовна доставка
Synthetic Stucco. Венеціанська штукатурка (Синтетична) Primacol Decorative
Synthetic Stucco. Венеціанська штукатурка (Синтетична) Primacol Decorative
1134.00 грн

Декоративні штукатурки: чудовий художній ефект

Сучасні декоративні та оздоблювальні матеріали радують великим асортиментом і широкими можливостями для створення самих різних ефектів - імітації натуральних поверхонь. Стіни з унікальною декоративною штукатуркою швидше нагадують творчість натхненного художника, ніж повсякденну роботу маляра. 

Переваги і практичність декоративної штукатурки

Штукатурка дозволяє імітувати малюнок потертого каменю, створити ефект потрісканої порцеляни, африканської савани з імітацією засушеного ґрунту або шкіри рептилій. Декоративне оздоблення допомагає втілити неповторний колорит середземноморського стилю або фактуру будинку з натурального дерева, відтворити поверхню дорогоцінного металу або бавовняної тканини. 

Крім дивного зовнішнього вигляду, декоративні штукатурки характеризуються цілком практичними перевагами:

 • Підготовка - для деяких типів штукатурки не обов'язково ретельно готувати поверхню стіни, навпаки, обробка чудово приховує нерівності і мікротріщини.
 • Екологічність - стіна, оброблена декоративною штукатуркою, дихає, в приміщенні не порушується мікроклімат.
 • Експлуатація - легкий догляд, поверхня може очищуватись за допомогою звичайних миючих засобів.
 • Естетичність - завдяки різноманіттю асортименту, пластичності, декоративні штукатурки дозволяють створювати будь-які рельєфи і імітації. Обробка штукатурки декоративними тонерами під сірий метал, срібло, бронзу, дозволяє досягти унікального ефекту розплавленого дорогоцінного металу.
 • Довговічність - незважаючи на характерні тріщини, обробка відрізняється міцністю, стійкістю до зовнішніх впливів, механічних пошкоджень, ударів.
 • Легкість - завдяки вмісту в складі специфічних полегшених добавок, навіть при нанесенні товстого шару, конструкція стін або декоративних поверхонь не обтяжена. 
 • Вартість - ціна декоративного оздоблення цілком доступна, та не настільки висока, як це може здатися на перший погляд, і повністю виправдовує себе. 

За допомогою якісної декоративної штукатурки можна змоделювати будь-який малюнок - різні ефекти і вигини ліній, які завжди природні й неповторні. Крім того, декоративні штукатурки можна використовувати на новобудовах, в яких ще не відбулася остаточна усадка фундаменту. 

Декоративна штукатурка: класифікація по декоративних властивостях

Виділяють кілька типів обробки, в залежності від можливостей освітлення, різних ефектів і характерних властивостей матеріалів. 

Структурна штукатурка - неповторна

«Структурка» є готовою сумішшю для виконання робіт з декоративного оздоблення. Склад має неоднорідну структуру, містить дрібні вкраплення, гранули, шматочки слюди, деревні волокна, внаслідок чого при нанесенні утворюються художні шорсткості. 

Для кухні такий тип обробки абсолютно не придатний, внаслідок накопичення бруду і пилу, жирової плівки

Фактурна декоративна суміш - цікаві ефекти

Нанесення складу на поверхню стіни дозволяє чудово імітувати певну фактуру - шовкову тканину, керамограніт, натуральний камінь, зокрема мармур. Часто декоративну фактурну обробку використовують при необхідності створення екологічного вогнетривкого покриття, наприклад на каміні. Великою перевагою є легке використання, яке не потребує спеціальної підготовки. В якості основи може застосовуватися будь-яка поверхня – навіть пластик чи камінь. 

Декоративна штукатурка флокова – аристократична

Декоративна штукатурка містить в складі безліч компонентів. Це тришарове покриття з різноманітних акрилових частинок, які називають чіпсами. До цього типу ефектного покриття відносять шовкову або японську штукатурку, яка містить гіфи бавовни, шовку, целюлозних волокон, мінералів.

Флок – це:

 • Хороший теплоізолятор.
 • Оздоблення дозволяє стінам «дихати».
 • В суміші розчину мінеральні пігменти і наповнювачі, природні компоненти, які не просто передають фактуру матеріалу, але і заломлення світла, гру тіней.

Флокова обробка проста в експлуатації, застосовується для обробки стін, підлоги, стелі в різних приміщеннях. 

Склади з мармуровою і гранітною крихтою - мозаїчна штукатурка

Декоративне покриття відрізняється тим, що в готову суміш для штукатурки додається подрібнена крихта натурального каменю.

 • Характеризується високою міцністю, довговічністю.
 • Штукатурка вимагає якісної підготовки перед нанесенням - ґрунтування поверхні, нанесення спеціальної основи.
 • Додавання в суміш крихти кварцових порід дозволяє домогтися особливого золотистого відблиску і мерехтіння обробленої поверхні.
 • Є практичним варіантом для зовнішньої обробки фасадів.

Для внутрішніх інтер'єрів оздоблення переважно використовується для створення мінімалістичного інтер'єру, декорування кухні, ванн, оскільки добре поєднується з керамічною плиткою. 

Венеціанська штукатурка - елітне покриття

Венеціанка - вишукана декоративна штукатурка, одна з найдорожчих і ефектних видів оздоблень. З італійської перекладається «stucco veneziano» - рідкий мармур, відома не одне сторіччя.

 • За зовнішнім виглядом може нагадувати мармур, онікс.
 • Венеціанка виглядає настільки природно - з прожилками і світінням, відтінками і особливою глибиною, що візуально буває неможливо відрізнити її від натурального каменю. 

Наноситься венеціанська штукатурка спеціальною технікою - короткими мазками, зазвичай 7-8 шарів, вимагає особливої ​​майстерності та досвіду. Тільки за таких умов виходить дійсно унікальна і неповторна декоративна поверхня. 

Декоративна біла штукатурка для стін: каталізатор інтер'єру

Білий колір доречний в будь-якій обстановці для різних стилів - дозволяє візуально розширити простір, поєднується з будь-якими відтінками меблів, надає приємний психологічний вплив, в міру заспокоює. Крім того, декоративна біла штукатурка залишає місце для експериментів, дозволяє завжди що-небудь змінити в інтер'єрі - колір портьєр, аксесуарів, декору. 

Сучасні декоративні штукатурки в кращому інтернет-магазині лакофарбових матеріалів БудБокс

За допомогою штукатурки дизайнерам вдається ефектно акцентувати сміливі рішення, створювати вигадливі і незвичайні малюнки і декоративні форми. І якщо ви вважаєте за краще зробити оригінальний ремонт на не на один рік, рекомендуємо купити якісну декоративну штукатурку в магазині BudBox від відомих виробників.

Читати повністю