Каталог товарів
Супер пропозиції

Імпрегнати

Акція!
-20%
ІМПРЕГНАТ для деревини Bayris
ІМПРЕГНАТ для деревини Bayris
1470.00 грн 1176.00 грн
Топ продаж
Імпрегнат LuxDecor
Імпрегнат LuxDecor
312.00 грн
Акція!
-30%
Njord імпрегнат для дерев'яних фасадів LuxDecor
Njord імпрегнат для дерев'яних фасадів LuxDecor
528.00 грн 370.00 грн
Обмежено
Імпрегнат для садової архітектури Altax
Імпрегнат для садової архітектури Altax
1042.00 грн

Імпрегнати для деревини — опис, властивості, особливості застосування

Натуральне дерево — чудовий будівельний матеріал, надзвичайно популярний, завдяки своїм винятковим властивостям і неперевершеним естетичним перевагам. Він широко застосовується для всіх видів будівельних робіт, але зовнішні конструкції (садові альтанки, дерев'яні огорожі, меблі, оздоблення фасадів та інші елементи) знаходяться під загрозою пошкодження через цілий ряд негативних факторів. Позбавити дерево частини його цінних якостей може грибок, шкідливі комахи, дощі, сніг, вітер, перепади температур. Цей матеріал потребує захисту для збереження своїх характеристик.

Імпрегнація є ефективним методом захисту структури дерева від сонячних променів, шкідників, синяви і вологи. Просочення спеціальним складом продукту можна порівняти за принципом дії з ґрунтуванням стін перед їх декоруванням. Імпрегнат для деревини глибоко проникає в її структуру, забезпечуючи внутрішній і зовнішній захист. Подібна обробка не тільки захистить архітектурні елементи протягом тривалого періоду часу, а й підкреслить їх естетичні переваги. Необхідно відповідально підійти до питання вибору матеріалу і купити імпрегнат від надійного виробника, продукція якого має сертифікат санітарно-епідеміологічної експертизи і є безпечною для здоров'я людини.

Імпрегнат для дерев'яних фасадів і садової архітектури - призначення 

Сучасний ринок пропонує споживачам в Україні широкий асортимент захисно-декоративних матеріалів, за допомогою яких можна обробляти деревину. На сторінках каталогу інтернет-магазину лакофарбових матеріалів BudBox ви знайдете імпрегнати провідних європейських брендів, таких як Altax і LuxDecor, за найдемократичнішими цінами.

Просочувальні склади продуктів розробляються виробниками для функціонально-декоративної обробки різноманітних матеріалів з деревини. Вони прекрасно справляються із завданням «порятунку» дерева від негативних кліматичних впливів і біопошкоджень різного роду. Безбарвний склад не псує естетичний вигляд дерев'яних конструкцій, які згодом можуть покриватися кольоровими просоченнями, лаками або емалями.

Ґрунтуючий імпрегнат призначається для просочення наступних типів дерев'яних матеріалів:

 • елементів декоративного оздоблення;
 • свіжих пиломатеріалів для внутрішніх конструкцій з дерева і зовнішніх архітектурних елементів;
 • крокв, брусів, балок, стовпів, балюстрад і т. д .;
 • покрівель, дерев'яних огорож, альтанок, перил, садових меблів;
 • фасадів житлових будинків та комерційних споруд.

До складу сучасних імпрегнатів входять високосортні смоли в якості основної сполучної речовини, а також спеціальні технологічні добавки. Екологічно чисті продукти не повинні містити розчинників і мати неприємні запахи.

У каталозі нашого інтернет-магазину ви з легкістю підберете препарат як повністю безбарвний, так і потрібного відтінку з широкої палітри кольорів натуральної деревини - махонь, палісандр, каштан, світлий дуб, чорне дерево, тощо.

Імпрегнат для деревини: властивості і корисні характеристики

Компоненти хімічного складу імпрегнатів міцно і надійно зчіплюються з дерев'яною поверхнею і глибоко просочуються в пори матеріалів з деревини. Таким чином досягається консервація активних компонентів продукту у внутрішніх шарах сирої деревини. Серед корисних властивостей і особливостей імпрегнату найбільш важливими є наступні:

 • глибокий насичений колір з матовим блиском, акцентує увагу на природній естетиці поверхні;
 • здатність проникнення вглиб структури без утворення плівки, яка могла б згодом потріскатися або відшаруватися;
 • унікальна захисна технологія просочення дає тривалий і ефективний захист від будь-яких негативних зовнішніх біофакторів;
 • добавки воску надають деревині додаткових властивостей, а саме - водостійкість і паропроникність;
 • підвищена стійкість кольору до вигоряння;
 • легкість нанесення.

Якісний імпрегнат має вельми тривалий експлуатаційний термін. Зазвичай він становить близько шести або навіть і більше років. Універсальність сировинного складу дає можливість використовувати його для бетонних парканів та інших мінеральних поверхонь.

Алгоритм нанесення імпрегнатів 

 1. Ретельно підготуйте поверхню, висушіть матеріал, видаліть бруд, очистіть оброблювані ділянки від смол і жиру, при необхідності відшліфуйте.
 2. Рекомендована температура повітря для роботи: від + 10 ° С до + 25 ° С, роботи проводити необхідно у гумових рукавичках.
 3. Просочення наноситься товстим шаром і рівномірно розподіляється пензлем уздовж волокон.
 4. Перед нанесенням повторного шару слід дочекатися повного висихання першого. Дрібні дерев'яні елементи можна просочувати шляхом занурення в ємності з імпрегнатом.
 5. Завершальний шар наносять через добу після обробки поверхні продуктом. 
 6. Елементи, оброблені безбарвним засобом, для декоративного ефекту можна покрити фарбою або лаком.
Читати повністю