Каталог товарів
Супер пропозиції

Розпродаж

  • 1
  • 2

Розпродаж будматеріалів і систем декорування від провідних світових виробників

Кожна людина, якій доводилося робити ремонт у своїй квартирі або займатися зведенням будинку, відмінно знає, що реальні витрати практично в 100% випадків виявляються вищими за первинний кошторис. Як би ви не старалися розробити бюджетний варіант, покупка будівельних матеріалів, а разом з нею і оплата роботи майстрів чомусь обходиться набагато дорожче, ніж заплановано, іноді навіть в кілька разів. Тому тим, хто вирішив зайнятися ремонтом або будівництвом є сенс пошукати знижки на витратні матеріали і постаратися купити все недорого на розпродажі.

Розділ "Розпродаж" інтернет-магазину www.budbox.com.ua - це прекрасний шанс дешево купити високоякісні брендові матеріали з різних товарних категорій (будівельна група, деревозахист та декорування, системи декорування, тощо). Знижки зазвичай складають 35-40% і більше, що дозволить вам заощадити велику суму грошей без ризику і зниження якості лакофарбових або інших матеріалів.

Чому фірмова продукція може коштувати так дешево

Розпродаж - це постійно діючий розділ в онлайн-крамниці BudBox (БудБокс). Тут постійно присутні вигідні пропозиції - оригінальні будматеріали за зниженими цінами. При цьому, ви можете бути впевнені, що значні знижки не пов'язані з погіршенням характеристик товарів, гарантованих заводом виробником. У розділі "Розпродаж" представлені високоякісні товари, які відповідають усім стандартам, в оригінальній брендовій упаковці. Причини зниження ціни на них можуть бути такими:

  • розпродаж залишків товарних запасів з минулих закупівель і партій; 
  • необхідність звільнити місце для нових надходжень;
  • спільні акції з виробниками;
  • спеціальні пропозиції в кооперації з постачальниками і т. д.;
  • розпродаж минулорічних кольорових гам продуктів.

Таким чином, клієнти нашого інтернет-магазину можуть купити лакофарбові матеріали, будівельні клеї та іншу продукцію по екстремально зниженими цінами і на найкращих умовах. Це чудова можливість для розумної економії, яку не упустить жоден дбайливий господар!

Сколько реально экономят наши покупатели на распродажах

Інтернет-магазин Budbox ніколи не практикує штучне підвищення цін на товари, щоб створювати імітацію знижок під час акцій і розпродажів. З цих розділів нашого каталогу ви просто не зможете піти без вигідних покупок з реальною уцінкою від 35-40% вартості. На ціннику вказана реальна регулярна ціна продукції (перекреслена) і вартість зі знижкою. Позиції в даному розділі каталогу постійно оновлюються. Серед них ви незмінно будете бачити товари провідних вітчизняних, європейських і світових брендів:

Сучасні покупці прекрасно знають, що для здійснення вигідних замовлень необхідно ретельно вивчити ринок пропозицій, порівняти ціни на товари від різних виробників і в різних магазинах, відшукати оптимальний баланс між вартістю і якістю. Такий моніторинг вимагає дуже багато часу і сил. Наш інтернет-магазин в розділі "Розпродаж" пропонує максимально вигідні, дуже низькі ціни на товари відомих, перевірених часом виробників.

Постійні клієнти БудБоск економлять не тільки значні фінансові кошти (до 900 грн, наприклад, на одній 10 літровій упаковці Аквалазурі від торгової марки "Байріс"), але і економлять час на пошуку потрібних матеріалів на полицях і вітринах будівельних супермаркетів.

Наш магазин пропонує оптимальний асортимент товарів для будівництва та оздоблення приміщень різного цільового призначення. Ваші замовлення оперативно обробляються і доставляються в найкоротші терміни по всій Україні.

Приємного вибору і вдалих покупок!

Читати повністю