Бренд

MTC Concrete
MTC Concrete

Продукція бренду «MTC CONCRETE» («МТЦ Конкріт») успішно використовується на території України при виробництві товарного бетону, збірних залізобетонних виробів, вібропресованих виробів, гідрофобного і надміцного бетонів.

Пластифікатори виготовляються згідно з ДСТУ Б В.2.7-171:2008, підтверджені відповідними сертифікатами та протоколами. При виробництві добавок використовуються сировина та технології провідних іноземних та вітчизняних виробників.

Добавки для бетонів і розчинів «МТС» - якісний продукт з низьким і ефективним дозуванням.

Всі бренди

Продукція ТМ «MTC CONCRETE»

Акція!
-5%
Гідрофобна пропитка MTC Concrete
Гідрофобна пропитка MTC Concrete
122.28 грн 116.17 грн
Акція!
-5%
Пластифікатор
Пластифікатор "Для всіх видів бетону" MTC Concrete
44.40 грн 42.18 грн
Акція!
-5%
Гідрофобна добавка
Гідрофобна добавка "Для бетонів та розчинів" MTC Concrete
100.74 грн 95.71 грн
Акція!
-5%
Пластифікатор
Пластифікатор "Тепла підлога" MTC Concrete
49.28 грн 46.82 грн
Акція!
-5%
Пластифікатор
Пластифікатор "Протиморозний" MTC Concrete
47.10 грн 44.75 грн

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення ТОВ 'ТВК Байріс' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти