Гідрофобна пропитка. MTC Concrete
-5% Гідрофобна пропитка
Акція!
Ціна:
122.28 грн 116.17 грн
Бренд: MTC Concrete
Об`єм:
Кількість
Фасування 1 л, 5 л
Витрата 0,2-0,4 л/м² (1 шар)
ТЕМПЕРАТУРНИЙ РЕЖИМ використовувати при температурі повітря від +8°С до +25°С
без різкого запаху
Підвищує морозостійкість поверхні
Забезпечує
водовідштовхуючий ефект
Знижує капілярне водопоглинання
Сертифікат Еко сертификат
Опис та властивості

Гідрофобна пропитка TM «MTC Concrete» («МТЦ Конкріт») використовується для просочування мінеральних пористих основ з наданням гідрофобних (водовідштовхуючих) властивостей з метою підвищення їх надійності та довговічності.

Гідрофобізатор «МТЦ Конкріт» наноситься для зменшення руйнівного впливу внаслідок поперемінного зволоження, замерзання, відтаювання, висихання та для збереження естетичного вигляду.

Придатне для нанесення на цегляну кладку, стінові панелі, вапняки, пористі та кам’яні породи, вироби із випаленої глини, шифер, дахову черепицю, штукатурки, а також на інші вертикальні поверхні або поверхні, які розміщені під нахилом.

Захисне гідрофобізуюче покриття забезпечує тривалий захист від змочування рідиною та перенасичення вологою. Підвищує капілярну вологонепроникність і вологостійкість матеріалу основи, а також морозостійкість. Покриття стійке до атмосферних впливів та УФ-випромінювання. Запобігає появі висолів, забруднень, «позеленінь».

Спосіб застосування
Підготовка продукту

Перед використанням - збовтати.

Підготовка поверхні

Основа повинна бути рівною, монолітною, візуально чистою, сухою, без пилу, масляних покриттів, та придатною для обробки.

Застосування

Наносити за допомогою пензлика, валика або розпилювача в один шар. Основи з підвищеним водопоглинанням обробити повторно методом «мокре» по «мокрому». Інструмент відразу промити водою.

Технічні характеристики

Витрата: 200 - 400 мл/м2 на один шар в залежності від ступеня поглинання основи.

Супутні товари

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення ТОВ 'ТВК Байріс' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти