Як захистити поверхню від руйнувань?

31.07.2018

Цегляна, керамічна, бетонна та інші поверхні мають різні показники водонепроникності і морозостійкості, відповідно і різні терміни експлуатації в умовах агресивного середовища (вода, сніг, мороз і т.д.).

Дуже часто після 2-3-х років після облаштування огорожі або облицювання цоколя фасаду з'являються перші ознаки руйнування поверхні.

Щоб запобігти цим процесам, які дуже швидко руйнують поверхню, використовують Змивку висолів та забруднень , яка в кілька разів підвищить показники водонепроникності і морозостійкості.

Після її використання на 95% блокується капілярне водопоглинання і одночасно поверхня «Дихає».

Змивка наноситься на готову конструкцію і не змінює колір покриття, вона глибоко проникає в основу і на довгі роки захищає поверхню від руйнування.

Ми пропонуємо Змивку висолів та забруднень БАЙРІС , яка вже багато років доводить свою ефективність на українському ринку.

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ЗАМОВЛЕННЯ

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення ТОВ 'ТВК Байріс' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти