Гідрофобна пропитка. Bayris
Гідрофобна пропитка
Обмежено
Ціна:
Бренд: Bayris
Об`єм:
Дозування 200 - 400 мл/м2 на один шар
в залежності від ступеня поглинання основи
ТЕМПЕРАТУРНИЙ РЕЖИМ: використовувати при температурі 
повітря від +8°С до +25°С
без різкого запаху
Сертифікат Еко сертификат
Опис та властивості
Призначення

Гідрофобна пропитка ТМ "BAYRIS" (ТМ "Байріс") призначена для просочування мінеральних пористих основ з наданням гідрофобних (водовідштовхуючих) властивостей з метою підвищення їх надійності та довговічності. Пропитка гідрофобізатор "Байріс" наноситься для зменшення руйнівного впливу внаслідок поперемінного зволоження, замерзання, відтаювання, висихання та для збереження естетичного вигляду.

Придатна для нанесення на цегляну кладку, стінові панелі, вапняки, пористі та кам’яні породи, вироби із випаленої глини, шифер, дахову черепицю, штукатурки, а також на інші вертикальні поверхні або поверхні які розміщені під нахилом. Для внутрішніх та зовнішніх робіт. Використовується як фінішне покриття або як проміжний шар під лакофарбове покриття.

Характеристики та спосіб застосування

Забезпечує тривалий захист від змочування рідиною та перенасичення вологою. Підвищує капілярну вологонепроникність і вологостійкість матеріалу основи, а також морозостійкість.

Покриття стійке до атмосферних впливів та УФ-випромінювання. Запобігає появі висолів, забруднень, позеленінь та підвищує інтенсивність кольору пофарбованих бетонних виробів. В рідкому стані матеріал практично прозорий з блакитнуватим відтінком

Виконання робіт

Роботи проводити за температури основи та навколишнього середовища в межах від +8°С до +25°С та відносній вологості повітря від 50% до 75%. Наносити за допомогою пензлика, валика або розпилювача в один шар. Основи з підвищеним водопоглинанням обробити повторно методом «мокре» по «мокрому». Відразу інструмент промити водою.

Супутні товари