Гідрофобна пропитка (силоксанова) "Hydro Stop". Bayris
Ціна:
180.00 грн
Бренд: Bayris
Об`єм:
Кількість
Дозування 150 - 300 мл/м² на один шар
в залежності від ступеня поглинання основи
ТЕМПЕРАТУРНИЙ РЕЖИМ: використовувати при температурі 
повітря від +8°С до +25°С
без різкого запаху
Сертифікат Еко сертификат
Опис та властивості
Призначення

Гідрофобна пропитка (силоксанова) "Hydro Stop" ТМ "BAYRIS" ("Гідро Стоп" ТМ "Байріс") призначена для поверхневої гідрофобізації основ з метою отримання фінішного водовідштовхуючого покриття. Силоксанова пропитка придатна для нанесення на бетон, цеглу, природний піщаник, мінеральні штукатурки та інші пористі основи. Також можна використовувати для гідрофобізації водоемульсійних фарб та акрилових штукатурок. Рекомендована для обробки скульптур, фасадів, кам'яних споруд, шиферу, виробів з глини та ніздрюватого бетону. Продукт не так добре підходить для слабо адсорбуючих, щільних природних каменів, особливо для вапняку і мармуру. Для зовнішніх та внутрішніх робіт.

Технічні дані

Витрата: 0,15 – 0,3 л/м² на один шар в залежності від типу поверхні (залежить від ступеня поглинання основи).

Заходи безпеки: уникати прямого контакту засобу зі шкірою та слизовими очей. У разі попадання - промити великою кількістю води. За потреби звернутися до лікаря. 

ЛОС: вміст ЛОС у силокскановій гідрофобній пропитці "Hydro Stop" ТМ "BAYRIS" ("Гідро Стоп" ТМ "Байріс") відповідає вимогам Технічного регламенту щодо обмеження викидів ЛОС, Наказ МЕРТ №1394 від 02.10.2018, підкатегорія «7»: ґрунтовки, норма до 30 г/л. Фактичний вміст у готовому до застосуванні виробі не більше 9 г/л.

Утилізація: будівельні відходи заборонено викидати в загальні контейнери для сміття. Утилізацію відходів проводити згідно з вимогами ДСТУ 4462.3.01:2006. Тару та рідкі залишки матеріалів здавати у спеціалізовані пункти прийому шкідливих відходів.

Характеристики та спосіб застосування

Пропитка-гідрофобізатор "Гідро Стоп" (ТМ "Байріс"), це готовий до застосування продукт, без специфічного запаху та вмісту токсичних речовин. Глибоко проникає в основу та створює гідрофобний бар’єр, який добре відштовхує воду і має властивість самоочищення. Запобігає появі висолів, забруднень, знижує ризик появи грибків та плісняви. Підвищує морозостійкість, не створює плівки та не надає блиску поверхні.

Виконання робіт

Підготовка поверхні: здійснюється згідно з ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 та ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Основа повинна бути візуально чистою, сухою та без відшарувань. За потреби очистити від бруду, пилу, жиру, слідів бактеріальної активності тощо.

Роботи проводити за температури основи та навколишнього середовища в межах від +8°С до +30°С (за умови відсутності прямого сонячного проміння) та відносній вологості повітря від 50% до 80%. Не розбавляти водою. Перед використанням засіб ретельно перемішати. Наносити суцільним рівномірним шаром методом «мокре по мокрому», пензлем, щіткою, валиком або розпиленням, дотримуючись рекомендованих витрат пропитки. Відразу після завершення робіт інструмент помити водою.

Застереження! Будь-які зміни складу готової продукції, використання продукту не за призначенням та/або у невідповідності до інструкції виробника, може істотно змінити її якісні характеристики. Придатність продукту до застосування на конкретних матеріалах та/або сумісність з іншими матеріалами споживач визначає самостійно шляхом пробного застосування. Виробник не несе відповідальності за прямі або непрямі збитки, спричинені використанням продукції, оскільки не в змозі контролювати усі умови її застосування.

Супутні товари