Каталог товарів
Супер пропозиції

Чотири помилки при фарбуванні стін

27.07.2018

Перед початком фарбування стін своїми руками потрібно знати декілька моментів:

1. Правильна підготовка стін

Досить часто люди пропускають важливий етап малярних робіт - це підготовка стін перед нанесенням фарби. Треба обов'язково знати, що під новим шаром фарби дефекти стін не зникнуть.

Важливо уважно оцінити стан поверхні і правильно спланувати роботу, щоб не наразити себе на зайві витрати.

Спочатку потрібно ретельно оглянути стіну, очистити поверхню від жирів і пилу. Потім обов'язково закрити тріщини і різні пошкодження, видалити шар старого покриття, який лущиться, розсипчасті елементи штукатурки, грибки, цвіль і тільки після всього цього можна приступити до грунтовки основи. Якісну ґрунтовку можна придбати в інтернет-магазині BudBox (БудБокс), для цього тисніть тут.

2. Неправильний підбір фарб і інструментів ускладнює виконання завдання

Невідповідні малярні інструменти можуть викликати цілий ряд проблем в ході фарбування.

  • кисті низької якості можуть залишати на стіні ворсинки. Усунення окремих волосків, які приклеїлися до стіни - нудне і дратівливе заняття. Краще придбати кисті гарної якості, щоб робота йшла ефективно.
  • валики з фактурою, що не підібрані до типу фарби, ускладнюють її рівномірний розподіл по поверхні стін. Перед придбанням валика краще прочитати етикетку на упаковці, щоб вибрати найкращі інструменти, рекомендовані виробником фарби. Крім того, на самих валиках є описи, для нанесення якого типу фарби призначений даний інструмент.
  • занадто міцна малярська стрічка при відриві від основи може відстати разом з фарбою і навіть штукатуркою, в той час як занадто слабка може відклеїтися. Чим щільніша і гладкіша поверхня, тим слабкіше повинна бути стрічка. Відривати стрічку коли фарба ще волога.
  • фарби низької якості або розбавлені занадто великою кількістю води мають погану покривну здатність. Після висихання може виявитися, що потрібно нанести ще кілька шарів фарби, щоб ефективно покрити поверхню стін.

інтернет-магазині BudBox (Буд Бокс), для цього тисніть тут.

3. Неправельне нанесення - це провал.

  • поширеною помилкою при фарбуванні є фарбування поверхні, яка є вологою або мокрою. Підготовлена ​​до роботи стіна повинна бути сухою. У місцях, де є вогкість, втрачається адгезія і це призводить до здуття.
  • нерівномірне фарбування призведе до утворення плям, смуг і слідів валика на поверхні. Як правило, фарба наноситься зверху вниз або буквою V. А також важливо дотримуватися правила «мокрого краю», це фарбування наступних фрагментів стіни, коли стара фарба ще волога. Перерва робиться тільки тоді, коли вся поверхня покрита новим шаром фарби. Також не слід сильно притискати валик до стіни. Густа фарба залишає сліди по краях, а розбавлена ​​розтікається або розбризкується.

4. Умови, в яких проводиться фарбування, можуть зіпсувати кінцевий результат.

З умовами, які повинні бути в приміщенні, де проводиться фарбування слід ознайомитися на етикетці виробника. Температура і вологість - дуже важливі фактори.

Оптимальні умови - це температура 18-25 ° С. Дуже сухе повітря призведе до швидкого висихання фарби, а це тим самим утруднить плавне з'єднання смуг фарби, і будь-які виправлення, зроблені на підсохлій фарбі, будуть помітними як смуги або девекти покриття.

Фарбування стін це не складне заняття. Слідуючи цим кільком правилам, ви можете сміливо приступати до ремонту.

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ЗАМОВЛЕННЯ