“Profi Grunt PR5” - Мультифункціональна ґрунтовка глибокого проникнення. Bayris
-28% “Profi Grunt PR5” - Мультифункціональна ґрунтовка глибокого проникнення
Чорна п`ятниця
Ціна:
126.00 грн 90.72 грн
Бренд: Bayris
Об`єм:
Кількість
Призначення для внутрішніх і зовнішніх робіт
Фасування 2 л, 5 л, 10 л
Витрата 150 – 200 мл/м² (1 шар)
Кількість нанесень 1-2 шари
Спосіб нанесення валик, пензель, розпилювач
Час висихання 2-3 год (кожен шар)
Колір прозора (після висихання)
Сертифікат Еко сертификат
Опис та властивості

"Profi Grunt" PR5 TM "Bayris" ("Профі Ґрунт" ПР5 ТМ "Байріс") – це мультифункціональна ґрунтовка глибокого проникнення з високим вмістом полімеру, призначена для підвищення міцності всіх видів дрібнопористих, сипких мінеральних поверхонь з високим водопоглинанням (легкий бетон, штукатурка, гіпсові та цегляні поверхні тощо), перед нанесенням шпаклівки, пофарбуванням, приклеюванням шпалер, облицюванням плиткою, влаштуванням підлог та виконанням інших штукатурно-малярних робіт. Ґрунтовка "Профі Ґрунт" ТМ "Байріс" може використовуватись, як для внутрішніх так і для зовнішніх робіт. Продукт рекомендується для вирівнювання водопоглинання та підвищення міцності зчеплення декоративних матеріалів з мінеральними поверхнями.

Мультифункціональна ґрунтовка "Profi Grunt" TM "Bayris" готова до застосування, без специфічного запаху та вмісту токсичних речовин.

Глибоко проникає і зміцнює поверхню, вирівнює водопоглинання основи та зменшує витрати наступних декоративно-захисних матеріалів. Підвищує адгезію подальшого покриття до основи.

Після висихання "Профі Ґрунт" ПР5 ТМ "Байріс" утворює безбарвну плівку, яка не перешкоджає паропроникності.

Увага! Не підходить для поверхонь, вкритих масляними фарбами, плитки, металу.

Спосіб застосування
Підготовка поверхні

Здійснюється згідно з ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 та ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Основа повинна бути візуально чистою, сухою та без відшарувань. За потреби очистити від бруду, пилу, жиру, слідів бактеріальної активності, залишків олійних та вапняних фарб тощо.

Підготовка продукту

Перед використанням ґрунтовку "Профі Ґрунт ПР5" ТМ "Байріс" необхідно ретельно перемішати.

Нанесення

Роботи проводити за температури основи та навколишнього середовища в межах від +5°С до +30°С (за умови відсутності прямого сонячного проміння) та відносній вологості повітря від 50% до 80%. Не розбавляти водою. Наносити суцільним рівномірним шаром методом «мокре по мокрому», пензлем, щіткою, валиком або розпиленням, до повного насичення основи. Відразу після завершення ґрунтування робочий інструмент помити водою. Наступний етап оздоблювальних робіт проводити через 4-6 годин.

Технічні характеристики

Час висихання: 2-3 години у проміжку між шарами, 4-6 годин - наступні роботи.

Миття інструменту: вода з побутовим миючим засобом.

Витрата з упакування: 2 л – до 13 м², 5 л – до 33 м², 10 л – до 66 м², з фасування на 1 шар, в залежності від виду поверхні, її підготовки та способу нанесення.

Вміст ЛОС: фактичний вміст у готовому до застосуванні виробі ("Profi Grunt" PR5 TM "Bayris") не більше 10 г/л (норма до 30 г/л).

Увага! Будь-які зміни складу готової продукції, використання продукту не за призначенням та/або у невідповідності до інструкції виробника, може істотно змінити її якісні характеристики. Придатність продукту до застосування на конкретних матеріалах та/або сумісність з іншими матеріалами споживач визначає самостійно шляхом пробного застосування. Виробник/Продавець не несе відповідальності за прямі або непрямі збитки, спричинені використанням продукції, оскільки не в змозі контролювати усі умови її застосування.

Супутні товари