Selecta 25 Premium. Латексна фарба (Глянцева, База А). Primacol Professional
-15% Selecta 25 Premium. Латексна фарба (Глянцева, База А)
Акція!
Ціна:
498.00 грн 423.30 грн
Бренд: Primacol Professional
Об`єм:
Кількість
Безпека Іграшок EN 71-3
Eco solution
EU Ecolabel
Призначення для внутрішніх робіт
Фасування 1 л, 5 л, 10 л
Витрата до 8 – 10 м²/л (1 шар)
Кількість нанесень 1- 2 шари
Спосіб нанесення валик, пензель, розпилювач
Зносостійкість 1 клас (вологе стирання)
Колір білий (глянець 25)
Тонування у світлі кольори
Час висихання 3 год (для кожного шару); 12 год (повне)
Опис та властивості

Латексна фарба Selecta 25 Premium Quality TM «Primacol Professional» (Селекта 10 Преміум Якість ТМ «Прімакол Профешнл» – найкращий варіант для Вашого інтер’єру. Ідеально підходить для стін там, де потрібна бездоганна обробка поверхні, в тому числі і в приміщеннях з інтенсивною експлуатацією.

Глянцева фарба призначена для фарбування всередині приміщень, може використовуватись для фарбування поверхонь оздоблених мінеральними та гіпсовими штукатурками, гіпсокартоном, цеглою, тощо. Фарба особливо добре підходить для фарбування склопластикових шпалер. Інтер'єрна преміум фарба має відмінну покривну здатність та надзвичайно міцне і стійке до пошкоджень фінішне покриття (після повної полімеризації).

Легкість нанесення та відсутність бризок під час малярних робіт забезпечують максимальний комфорт та економію часу.

Унікальний підбір компонентів у фарбах Селекта 25 – забезпечує найвищу якість та екологічність продукту, який є безпечним, як для виконавця робіт, так і для кінцевого споживача. Якість класу преміум підтверджується відповідністю вимогам стандартів ЄС: 1 клас стійкості до мокрого стирання (відповідність нормі PN-EN 13300), відзнака EU Ecolabel, яка засвідчує, що товар є екологічно чистими та якісними; «Безпека Іграшок» (відповідність нормі EN 71-3). Safety Of Toys EN 71-3 (Безпека Іграшок) – це європейський стандарт, який визначає процес перевірки та попередньо допустимі концентрації для міграції токсичних елементів (в т. ч. миш'яку, барію, свинцю, кадмію, хрому, ртуті) з поверхні матеріалів для іграшок. Заява про відповідність фарби Selecta 25 Premium Quality «Primacol Professional», даному стандарту, гарантує безпечну експлуатацію продукту у приміщеннях для дітей (для дитячих кімнат, для дошкільних закладів, шкіл, тощо).

Спосіб застосування
Підготовка поверхні

Поверхня повинна бути рівною, чистою, сухою і стійкою. Фарбувати свіжу штукатурку можна не раніше, ніж через 4 тижні після виконання робіт. Раніше не фарбовані поверхні рекомендується попередньо обробити акриловою ґрунтовкою для вирівнювання водо поглинання основи та кращого зчеплення фарби з поверхнею. Ретельно підготовлена ​​поверхня забезпечить оптимальний ефект фарбування. Перед початком робіт захистіть усі поверхні, які не будуть фарбуватись.

Підготовка продукту

Перед використанням фарбу слід ретельно перемішати до однорідності. При необхідності фарбу можна розводити водою до потрібної в’язкості для нанесення першого шару, але не більше ніж на 5%.

Увага! Надмірне розведення фарби водою погіршить її якість та властивості.

Колорування

Фарба Селекта 25 (База А) TM Primacol Professional – колорується у світлі кольори водними та універсальними пігментними пастами ручним або машинним способом.

Технічні характеристики

Роботи проводити при температурі навколишнього середовища та поверхні від +5˚С.

Витрата з упакування: 5 л – до 50 м², 10 л – до 100 м², з фасування на 1 шар, в залежності від виду поверхні, її підготовки та способу нанесення фарби.

Нанесення

Роботи проводити за температури основи та навколишнього середовища в межах від +5 °С до +25 °С (за умов відсутності прямого сонячного проміння) та відносній вологості повітря не вище 80 %. Наносити рівномірним тонким шаром за допомогою пензлика, валика або розпилювача. Рекомендується наносити у два шари. Мінімальний проміжок між нанесеннями 3 години. Відразу після завершення фарбування робочий інструмент промити водою.

Найкращий результат можна отримати використовуючи валик з коротким або середнім ворсом. Нанесіть фарбу (у достатній кількості) на валик, а потім рівномірно розподіліть по поверхні. Подальші фрагменти слід поєднувати за допомогою методу "мокро на мокрому". Закінчуйте малювати кожен фрагмент валиком в одному напрямку. Не фарбуйте напівсухим валиком, не робіть перерв і не робіть місцевих виправлень. Фарбуйте стелі в напрямку світла, починаючи від вікна і прямуючи до інтер’єру кімнати. У разі потреби, нанесіть другий шар після висихання першого (не раніше ніж через 3 години).

Увага! Покриття набуває своїх властивостей в повному обсязі через 28 днів після нанесення.

Заходи безпеки: під час та після завершення робіт провітрюйте приміщення, поки запах не зникне. Інструменти слід відразу промити водою. З екологічних причин не заливайте залишки фарби Selecta 25 Premium Quality TM «Primacol Professional» у каналізацію та не утилізуйте як побутові відходи.

Супутні товари