Магнітна фарба. Primacol Decorative
Магнітна фарба
Безкоштовна доставка
Ціна:
612.00 грн
Бренд: Primacol Decorative
Код товару: FD0001
Об`єм:
Кількість
Призначення для внутрішніх робіт
Фасування 0,75л
Розхід 0,75 л/до 5 м² на 1 шар, в залежності від виду поверхні,
її підготовки та способу нанесення фарби.
Кількість нанесень щонайменше 2 шари
Спосіб нанесення валик, пензель
Час висихання Суха на дотик: через 2 год;
Наступний шар: 4-6 годин;
Повне висихання: 12-24 год
Миття інструменту вода з побутовим
миючим засобом
Опис та властивості

Магнітна фарба PRIMACOL DECORATIVE (Прімакол Декорейтів) – здатна відтворити ефект «дверей холодильника» на будь якій стіні, притягуючи магніти. Магнітна фарба дає змогу уникнути використання канцелярських кнопок, клейкої стрічки, та інших кріпильних елементів, а отже Ваші стіни залишаться чистими та не ушкодженими.

Це ідеальне рішення для дитячих кімнат, офісних приміщень, кафе та ресторанів, дошок оголошень в громадських місцях, та багатьох інших місць. Магнітна фарба може використовуватись в якості самостійного кінцевого покриття, або її можна покрити іншими фарбами.

Таким чином Ви можете витримати стіни в одному кольоровому рішенні, при цьому додати їм функціональності. Фарба може використовуватись на усіх поверхнях, придатних для фарбування емульсійними фарбами.

Фарба магнітна ТМ Primacol Decorative, якісний продукт, що відповідає Європейським вимогам PN-EN 71-3 «Безпека іграшок», а тому є безпечною при подальшій експлуатації.

Даний продукт є ідеальним рішенням для Вашої оселі, офісу, навчальних закладів, кафе, ресторанів, готелів чи закладів торгівлі.

Спосіб застосування
Підготовка продукту

Перед використанням фарбу ретельно перемішати. Не розводити і не змішувати з іншими фарбами. Перед виконанням робіт рекомендовано зробити пробне нанесення.

Виконання робіт

Оптимальний ефект досягається при використанні фарби в приміщенні з кімнатною температурою. Магнітну фарбу рекомендовано наносити на плоских поверхнях.

Наносити за допомогою валика з дрібним коротким ворсом, або пензлика, залишити на 4 години для висихання, потім нанести наступний шар фарби, після нанесення останнього шару і його висихання можна нанести поверхневий шар іншої фарби.

В якості кінцевого покриття слід використовувати емульсійні латексні фарби, або фарби на акриловій основі.

Рекомендовано наносити від 2-ох до 5-ти шарів магнітної фарби, якщо магнітний ефект не достатній – можна наносити і більшу кількість шарів.

Кінцевий ефект залежить від кількості шарів, виду робочого інструменту, способу нанесення та підготовки поверхні.

Варто спробувати

Оздоблення стін поєднанням Магнітної та Грифельної фарби ТМ «Primacol Decorative» дозволяє отримати ще більше можливостей. Можна легко поєднати написи крейдою з розміщенням фотографій, малюнків, та інших предметів прикріплених магнітами до тієї ж поверхні.

УВАГА!

У разі нанесення поверх магнітної фарби іншого покриття, рекомендовано зробити пробний «викрас» на невеликій площі, щоб переконатись у достатньому магнітному ефекті, та оцінити кінцевий декоративний ефект.

У випадку використання деяких фарб для поверхневого покриття магнітної фарби, може погіршитись магнітний ефект поверхні, або такий ефект може зникнути в разі нанесення занадто товстого шару поверхневого покриття. Магнітну фарбу нанесену на стіну в 3-4 шари можна покрити тонкими не пресованими шпалерами.

Зберігати в недоступному для дітей місці. Шкідлива при проковтуванні. Використовуйте тільки в приміщеннях з хорошою вентиляцією. Щільно закрийте банки після кожного використання.

У разі проковтування негайно зверніться до лікаря, та покажіть упаковку або етикетку. У разі контакту з очима: не тріть очі, промивайте великою кількістю води. Уникати контакту зі шкірою та дихальними шляхами.

Супутні товари
Акрилова емаль (глянцева)
252.00 грн
Детальніше
Безкоштовна доставка
Магнітно-грифельна фарба
690.00 грн
Детальніше
Безкоштовна доставка
Грифельна фарба
588.00 грн
Детальніше