Акрилова емаль (глянцева). LuxDecor
Акрилова емаль (глянцева)
Топ продаж
Ціна:
276.00 грн
Бренд: LuxDecor
Код товару: 50133080-92
Об`єм:
Колір емалі:
Кількість
Призначення для зовнішніх та внутрішніх робіт
Зносостійкість стійка до механічних пошкоджень
Фасування 0,75л
Розхід 1 л/до 14 м² (1 шар)
Ступінь блиску глянець
Спосіб нанесення пензель, валик
Кількість нанесень 2 шари (рекомендовано)
Основа водна
без подразливого запаху
Час висихання Суха на дотик: приблизно через 2 години;
24 год. (повне)
Опис та властивості
Призначення

Акрилова Емаль (Глянцева) TM LuxDecor (Люкс Декор) є універсальною акриловою, водорозчинною емаллю, із широкою сферою застосування, що призначена для декоративно-захисного оздоблення металу, гіпсу, бетону, мінеральних поверхонь, деревини, дерево-похідних та інших поверхонь, як з слабкою так і з сильною поглинаючою здатністю.

Призначена для використання в середині приміщень та назовні. Емаль ідеально підходить для фарбування панелей, меблів, вікон та дверей. Кольорова гама, що складається з 13 кольорів, дозволить задовольнити практично будь-які потреби для втілення ваших задумів.

Перед нанесенням на метал його необхідно заґрунтувати антикорозійною ґрунтовкою. Фарба характеризується високою покрівельною здатністю та міцною адгезією до основи. Покриття активно відштовхує воду, стійке до атмосферних чинників, а колір не втрачає інтенсивності під дією УФ випромінювання. Акрилова Емаль (глянцева) ТМ ЛЮКСДЕКОР, якісний продукт, що відповідає Європейським вимогам PN-EN 71-3 «Безпека іграшок», а тому є безпечною при подальшій експлуатації.

Технічні характеристики

Суха на дотик: приблизно через 2 години
Кількість шарів: 2 або 3
Нанесення другого шару: приблизно через 4 години
Розчинник: вода
Миття інструменту: вода з побутовим миючим засобом.

Спосіб застосування
Підготовка поверхні

Призначена для фарбування поверхня повинна бути чистою, сухою та міцною, залишки старого покриття потрібно усунути. Перед нанесенням основа має бути добре відшліфована і очищена, далі знежирена і висушена. У випадку фарбування металевих поверхонь, її потрібно заґрунтувати антикорозійною ґрунтовкою, або фарбою.

Підготовка продукту

Перед використанням фарбу потрібно ретельно перемішати, в разі потреби фарбу можна розчинити водою, але не більше ніж на 5% відносно об’єму фасування.

Увага! Надмірне розчинення водою погіршує якісні показники емалі.

Використання

Акрилова Емаль універсальна Lux Decor (глянцева) може бути нанесена за допомогою пензлика з м’яким ворсом, велюрового або поролонового валику. Примітка – застосовуйте інструмент, що призначений для продуктів на акриловій основі. Нанесіть 2 шари емалі із проміжком між нанесенням у 4 год. Після завершення роботи, інструменти промити у теплій воді.

Супутні товари