Спростування міфів про деревину

30.07.2018

Про деревині та її захисту існує безліч міфів. У більшості вони виникли багато років тому, коли технології виготовлення продуктів для захисту деревини були не якісні, а самі знання про них були невеликі. Часи змінилися, а міфи залишилися і продовжують користуватися популярністю. За допомогою знань групи експертів ми їх спростуємо.

Міф 1 - Універсальний, значить кращий!

Лаки добре підходять для всіх видів деревини, Лакобейц підходить тільки для зовнішніх і внутрішніх робіт, масло також підходить для всіх видів деревини - такі безглуздості можна часто почути в магазинах з захисно-декоративними товарами. Універсальні продукти можуть спокушати своєю простотою в застосуванні і низькою ціною, проте слід пам'ятати, що головним критерієм вибору способу для захисту і декорування деревини повинен бути кінцевий вигляд обробленої поверхні.

Думка експертів:

Одні продукти повинні використовуватися всередині будинку, інші в саду - радять експерти. Для садових меблів рекомендують Лакобейц. Для екзотичних порід - масло. У разі м'яких порід деревини необхідно забезпечити тверду поверхню використовуючи лак.

Інформацію про те, для яких поверхонь рекомендується даний продукт слід шукати на упаковці.

Міф 2 - Чим більше, тим краще!

Багато людей вважають, що будь-яка товщина шару нанесення засобу або взагалі думають, що товстий шар забезпечить кращий захист дерев'яної поверхні.

Думка експертів:

З цим міфом зустрічаються найчастіше. Це зовсім неправильно, так як занадто товстий шар призведе до того, що пофарбована поверхня не зможе повністю висохнути, і через короткий проміжок часу вона полущіться і полопаеться - застерігають експерти. Крім цього декоративний ефект після такої процедури буде не дуже привабливим. Щоб уникнути такого обов'язково потрібно читати інформацію на етикетках про витрату засобу на метр квадратний.

Міф 3 - Чим більше розчинника, тим продукт ефективніший

Думка експертів:

Негативну думку про продукти на водній основі було створено ще в минулому, але сучасні технології виробництва показали високу якість за низькою ціною. Ці засоби є ефективними і набагато простішими в застосуванні, ніж продукти з розчинником.

Продукти з розчинником найкраще застосовувати на відкритому повітрі - фасади, тераси або садові меблі, стара і сильно висушена деревина. Продукти на водній основі краще застосовувати в закритому приміщенні, особливо коли відсутня вентиляція, коли в будинку є діти і тварини і треба провести «швидкий» ремонт (наприклад в зимовий період). Вони мають швидкий час висихання, частіше за все до двох годин.

Міф 4 - Найкращий захист? Моторне масло!

Думка експертів:

Часто люди вибирають такий вид захисту як моторне масло, вважаючи, що це дешевше і ефективніше. Дійсно, моторне масло захищає деревину проникаючи в неї, тим самим запобігає поглинанню вологи. Це, звичайно дешево, проте небезпечно для здоров'я.

Так що, якщо є вибір, краще вибрати спеціальне масло для деревини.

Міф 5 - Лак краще, ніж масло

Лак і далі панує в наших будинках - особливо на паркеті. Блискуча поверхня радує око, але віра в те, що лак найкраще підходить для всіх видів поверхонь - це міф.

Думка експертів:

Глянцеве лакове покриття створює тверду оболонку, але масло прекрасно підкреслює структуру деревини і є більш природним рішенням що набирає велику популярність в наші дні. Олія (масло) є легким у відновленні, а лак більш стійким до механічних пошкоджень.

Разом, вибір препарату на пряму залежить від типу деревини та умов при якій ця деревина використовується.

В Україні одним з лідерів на ринку по захисту деревини є компанія Байріс.

ТОВ « ТВК Байріс » представляє ряд таких товарів з обробки деревини:

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ЗАМОВЛЕННЯ

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення ТОВ 'ТВК Байріс' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти