Profi-Lasur для деревини. Altax
-15% Profi-Lasur для деревини
Акція!
Ціна:
444.00 грн 377.40 грн
Бренд: Altax
Код товару: 50210187-0207
Об`єм:
Колір Profi-Lasur:
Кількість
Призначення для зовнішніх та внутрішніх робіт
Тип деревини відшліфована або стругана
Спосіб нанесення пензель, губка
Довговічність 6 років захисту
Ступінь блиску шовковистий мат
Витрата з 1л 20 м2 (один шар)
Миття інструменту уайт-спіріт
Кількість нанесень 2 або 3
Основа алкідна
Час висихання 12 год
Друге нанесення через 12 год
Фасування/витрати 750 мл - 15 м2 , 2,5 л - 50 м2; 9 л - 180 м2
Опис та властивості
"PROFI LASUR" Altax ("Профі Лазур" Альтакс) містить натуральний бджолиний віск. Вміст натурального бджолиного воску дозволяє ефективно захистити деревину від погодних умов.

Альтакс "Профі Лазур" - Еластична. Покриття еластичне, не відлущується і не тріскає, тому ідеально підходить для захисту великих поверхонь: фасадів дерев’яних будинків, альтанок, парканів та ін.

Захист від УФ-променів. Захист від УФ-променів присутній в усіх кольорових версіях засобу, а також у безбарвній версії.

Для багатьох поверхонь. Фасади дерев’яних будинків, брами, альтанки, будинки зі зрубу, дерев’яні ворота, підбиття, фальш-брус, дерев’яна вагонка.

УВАГА! Для захисту деревини від домових і пліснявих грибків, грибків синяви, а також комах-технічних шкідників потрібно застосувати як підклад ґрунтуючі засоби TM Altax.

Спосіб застосування
Крок 1. Деревина повинна бути відшліфована, суха і чиста, засіб найкраще наносити при температурі навколишнього середовища від +10°С до +25°С.

Крок 2. Перед нанесенням засіб необхідно ретельно перемішати. Повторюйте перемішування кожні кілька хвилин під час нанесення, щоб пігменти не осідали на дно упакування.

Крок 3. Нанесіть якомога тонший шар засобу, втираючи його в деревину вздовж волокон. Через 15 хвилин після нанесення можна протерти деревину сухим пензлем, щоб видалити надлишки засобу. Почекайте щонайменше 12 годин і нанесіть другий тонкий шар.

Крок 4. Якщо після нанесення першого шару на деревині піднімуться волокна, їх можна усунути за допомогою шліфувального паперу (200-240 мм).

Крок 5. Ретельно очистити поверхню від пилу та нанести засіб вдруге, якомога тоншим шаром.

Супутні товари