Garden-Lasur. Altax
Ціна:
186.00 грн
Бренд: Altax
Об`єм:
Колір Garden-Lasur:
Кількість
Призначення для зовнішніх та внутрішніх робіт
Тип деревини відшліфована або нешліфована
Спосіб нанесення пензель
Ступінь блиску мат
Витрата з 1л 10 м2 (один шар)
Миття інструменту вода
Кількість нанесень 1 - нешліфована та 1-2 - шліфована
Основа водна
Час висихання захист від води через 1 год
Друге нанесення через 4 год
Фасування/витрати 750 мл - 7 м2 , 4,5 л - 45 м2; 9 л - 90 м2
Опис та властивості

“Garden-Lasur” TM Altax («Гарден-Лазур» TM Альтакс) легка у використанні, та швидка в роботі - нанесення наступного шару вже через 4 год. Швидковисихаюча формула дозволяє закінчити роботу за 1 день.

Засіб Альтакс «Гарден-Лазур» легко наноситься і швидко висихає, завдяки цьому оздоблення деревини легке і приємне. Продукт Altax “Garden-Lasur” підходить для багатьох поверхонь, таких як: паркани, огорожі, дерев’яні ворота, садова архітектура, дерев’яні вироби.

УВАГА! При використанні продукту на великих площах рекомендується використовувати продукцію однієї партії (якщо не має такої можливості, продукти різних партій перемішати).

Спосіб застосування
Крок 1. Перед застосуванням очистити поверхню від бруду і пилу. Деревину потрібно попередньо обробити ґрунтом для захисту від грибка і шкідників (наприклад – Ґрунтовка «Concentrat 1:9» (Безбарвна) TM Bayris). Видалити залишки старого покриття, поверхню ретельно відшліфувати.

Крок 2. Ретельно перемішайте продукт.

Крок 3. Наносити тонким шаром вздовж волокон деревини.

Крок 4. Другий шар можна наносити через 4 години. Рекомендований діапазон температур під час фарбування: не нижче +10°C і не вище +25°C.

Переморожений препарат не придатний для використання. При низькій температурі (+10°C) і підвищеній вологості (80%) час висихання може збільшитися вдвічі.

Супутні товари