Коли шліфувати, а коли ні?

31.07.2018

Шліфування деревини впливає не тільки на візуальний ефект, але і на те, які захисні і декоративні засоби слід використовувати.

Коли шліфувати?

Загальне правило полягає в тому, що чим краще прошліфувати деревину, тим якісніше буде результат використання захисних і декоративних засобів. До них відносяться емаль, лак, лакобейц і олія (масло).

Чи знаєте ви, що ...?

Шліфувальний папір має різну фракцію і слід запам'ятати порядок її використання. Спочатку треба відшліфувати поверхню грубим шліфувальним папером завтовшки 60-180. Потім треба перейти до більш тонкого шліфувального паперу, а закінчити шліфування можна папером завтовшки 240-320.

Шліфування є трудомісткою роботою. Воно вимагає багато терпіння і певних навичок. Тому, якщо ми маємо справу з великою площею, наприклад терасами або підлогою, використовуйте спеціальну шлифмашинку. Такий інструмент допоможе швидко позбутися від старого шару і підготувати поверхню до застосування нового засобу. Невеликі ділянки можуть успішно оброблятися наждачним папером без необхідності використання додаткових інструментів.

Такі продукти, як масло, фарба або лак повинні наноситися на відшліфовану й очищену поверхню. В іншому випадку препарати погано проникнуть в деревину (включаючи масло), покриття буде нестійким (в разі фарби, лаку і емалі) і через короткий проміжок часу прийдеться повторити всю процедуру.

Коли не шліфувати?

Буває так, що вам не потрібно ідеально відшліфовану поверхню, наприклад, якщо ви хочете обробити паркан або сарай для інструментів. Цього ви можете досягти з більш підходящим продуктом, таким як імпрегнанти для нешліфований деревини . Імпрегнанти для нешліфований деревини використовують для захисту нової деревини, а також для відновлення старої (наприклад посірілої). Імпрегнант для нешліфований деревини надасть деревині привабливий колір, а також надовго захистить її від води, вологи, забруднень і УФ-променів. Його не рекомендують для обробки садових меблів і відшліфованої деревини.

В Україні одним з лідерів на ринку по захисту деревини є компанія ТОВ "ТВК Байріс".

Магазин "BudBox" представляє ряд таких товарів для захисту та декору деревини:

АКВАЛАЗУР (AQUALAZUR) швидковисихаючий декоративний захист для деревини

PROFI-LASUR для деревини

LASUR для деревини глибоко-консервуюча

Імпрегнант для нешліфований деревини

Швидковисихаюча LASUR декораційно-захисна

BASE-GRUNT для деревини глибоко-консервуючий

Altax Олія для деревини

AQUAGRUNT Ультрабіозахист для деревини

CONCENTRAT 1:9 Біозахисний засіб для конструкційної деревини

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ЗАМОВЛЕННЯ

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення ТОВ 'ТВК Байріс' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти