Lasur швидковисихаюча. Altax
Ціна:
222.00 грн
Бренд: Altax
Об`єм:
Колір Lasur:
Кількість
Призначення для зовнішніх та внутрішніх робіт
Тип деревини шліфована та нешліфована
Спосіб нанесення пензель
Довговічність 7 років захисту
Ступінь блиску мат
Витрата з 1л 12 м2 (один шар)
Миття інструменту вода
Кількість нанесень 2 або 3
Основа водна
Час висихання захист від води через 1 год
Друге нанесення через 2 год
Фасування/витрати 750 мл - 9 м2; 5 л - 60 м2
Опис та властивості

Швидко. "Lasur швидковисихаюча" TM "Altax" (Альтакс), завдяки спеціальній формулі дозволяє закінчити роботу за 1 день. Нанесення наступного шару вже через 2 год.

Легка у нанесенні. Швидковисихаюча декоративно-захисна лазур Альтакс, це засіб, що не капає, легко наноситься і швидко висихає, завдяки цьому оздоблення деревини легке і приємне.

Для багатьох поверхонь. Фасади дерев’яних будинків, паркани, огорожі, дерев’яні ворота, садові меблі, підбиття, двері, альтанки.

УВАГА! Для захисту деревини від домових і пліснявих грибків, грибків синяви, а також комах-технічних шкідників потрібно застосувати як підклад ґрунтуючі засоби TM Altax.
Спосіб застосування
Крок 1. Деревина повинна бути відшліфована, суха і чиста, засіб найкраще наносити при температурі навколишнього середовища від +10°С до +25°С.

Крок 2. Перед нанесенням засіб необхідно ретельно перемішати.

Крок 3. Нанесіть тонкий шар засобу, втираючи його в деревину вздовж волокон. Почекайте щонайменше 2 години і нанесіть другий тонкий шар.

Крок 4.При відновленні старої поверхні, попередньо обробленої лазур’ю, достатньо нанести лише один шар. Не рекомендується застосовувати для твердих порід деревини (дуб, ясен, акація та ін.).

Відео інструкція
Супутні товари
Засіб для знищення комах
300.00 грн
Детальніше
Акція!
-10%
"AQUALAZUR" (Швидковисихаючий)
198.00 грн 178.26 грн
Детальніше
Акція!
Lasur глибококонсервуюча
246.00 грн
Детальніше

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення ТОВ 'ТВК Байріс' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти