Lasur глибококонсервуюча. Altax
Ціна:
246.00 грн
Бренд: Altax
Код товару: 50210256-85
Об`єм:
Колір лазурі:
Кількість
Призначення для зовнішніх та внутрішніх робіт
Тип деревини шліфована та нешліфована
Спосіб нанесення пензель, губка
Довговічність 6 років захисту
Ступінь блиску мат
Витрата з 1л 10 м2 (один шар)
Миття інструменту уайт-спіріт
Кількість нанесень 2 або 3
Основа алкідна
Час висихання 24 год
Друге нанесення через 24 год
Фасування/витрати 750 мл - 7,5 м2 , 2,5 л - 25 м2 9 л - 90 м2
Опис та властивості

"Глибококонсервуюча Lazur" ТМ "Altax" (Альтакс), зміцнює структуру деверини Завдяки сучасній рецептурі та вмісту високоякісних алкідних смол лазур глибоко консервуюча Альтакс проникає у поверхневу структуру деревини, зміцнює її та створює довговічний захист.

Ефективний захист Відмінно захищає деревину від впливу атмосферних впливів: води, опадів, снігу, УФ-променів.

Захист від УФ-променів Захист від УФ-променів присутній лише у кольорових версіях засобу, безбарвна версія не призначена для використання назовні приміщень.

Для багатьох поверхонь Фасади дерев’яних будинків, паркани, огорожі, дерев’яні ворота, садові меблі, підбиття, двері.

УВАГА! Для захисту деревини від домових і пліснявих грибків, грибків синяви, а також комах-технічних шкідників потрібно застосувати як підклад ґрунтуючі засоби TM Altax.
Спосіб застосування
Крок 1. Деревина повинна бути відшліфована, суха і чиста, засіб найкраще наносити при температурі навколишнього середовища від +10°С до +25°С.

Крок 2. Перед нанесенням засіб необхідно ретельно перемішати. Повторюйте перемішування кожні кілька хвилин під час нанесення, щоб пігменти не осідали на дно упакування.

Крок 3. Нанесіть якомога тонший шар засобу, втираючи його в деревину вздовж волокон. Через 15 хвилин після нанесення можна протерти деревину сухим пензлем, щоб видалити надлишки засобу.

Почекайте щонайменше 24 годин і нанесіть другий тонкий шар. На тверді породи деревини (дуб, ясен, акація та ін.) засіб необхідно наносити виключно за допомогою губки.

Супутні товари