Lasur глибококонсервуюча. Altax
-10% Lasur глибококонсервуюча
Акція!
Ціна:
246.00 грн 221.40 грн
Бренд: Altax
Код товару: 5151
Об`єм:
Колір лазурі:
Кількість
Призначення для зовнішніх та внутрішніх робіт
Тип деревини шліфована та нешліфована
Спосіб нанесення пензель, губка
Довговічність 6 років захисту
Ступінь блиску мат
Витрата з 1л 10 м2 (один шар)
Миття інструменту уайт-спіріт
Кількість нанесень 2 або 3
Основа алкідна
Час висихання 24 год
Друге нанесення через 24 год
Фасування/витрати 750 мл - 7,5 м2 , 2,5 л - 25 м2 9 л - 90 м2
Опис та властивості

"Глибококонсервуюча Lazur" ТМ "Altax" (Альтакс), зміцнює структуру деверини Завдяки сучасній рецептурі та вмісту високоякісних алкідних смол лазур глибоко консервуюча Альтакс проникає у поверхневу структуру деревини, зміцнює її та створює довговічний захист.

Ефективний захист Відмінно захищає деревину від впливу атмосферних впливів: води, опадів, снігу, УФ-променів.

Захист від УФ-променів Захист від УФ-променів присутній лише у кольорових версіях засобу, безбарвна версія не призначена для використання назовні приміщень.

Для багатьох поверхонь Фасади дерев’яних будинків, паркани, огорожі, дерев’яні ворота, садові меблі, підбиття, двері.

УВАГА! Для захисту деревини від домових і пліснявих грибків, грибків синяви, а також комах-технічних шкідників потрібно застосувати як підклад ґрунтуючі засоби TM Altax.
Спосіб застосування
Крок 1. Деревина повинна бути відшліфована, суха і чиста, засіб найкраще наносити при температурі навколишнього середовища від +10°С до +25°С.

Крок 2. Перед нанесенням засіб необхідно ретельно перемішати. Повторюйте перемішування кожні кілька хвилин під час нанесення, щоб пігменти не осідали на дно упакування.

Крок 3. Нанесіть якомога тонший шар засобу, втираючи його в деревину вздовж волокон. Через 15 хвилин після нанесення можна протерти деревину сухим пензлем, щоб видалити надлишки засобу.

Почекайте щонайменше 24 годин і нанесіть другий тонкий шар. На тверді породи деревини (дуб, ясен, акація та ін.) засіб необхідно наносити виключно за допомогою губки.

Супутні товари
Засіб для знищення комах
300.00 грн
Детальніше
"AQUALAZUR" (Швидковисихаючий)
198.00 грн
Детальніше
Акція!
-10%
Profi-Lasur Protector
276.00 грн 248.40 грн
Детальніше
Garden-Lasur
174.00 грн
Детальніше

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення ТОВ 'ТВК Байріс' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти