Каталог товарів
Супер пропозиції

Гідроізолюючі засоби

Гідроізоляційні засоби - надійний захист будівель і споруд від вологи

Хто з нас не мріє побудувати власний будинок? Навряд чи такі люди знайдуться. Однак, поставивши перед собою таку мету, не варто забувати, що зведення житла - це досить трудомісткий процес, що складається з декількох важливих етапів. Це і створення проекту, і вибір будівельних матеріалів, і пошук кваліфікованих виконавців робіт. Однак поряд з усім цим, не менш важливо подбати про технології захисту майбутньої споруди від згубного впливу навколишнього середовища, що може істотно знизити термін експлуатації будівлі. Одним з таких факторів, від яких може не тільки значно постраждати фундамент, стіни і інші частини будинку, але і покритися корозією арматура, а також всі інші залізні елементи конструкції, є волога. Однак не варто заздалегідь панікувати. Адже в сучасному світі, вихід є з будь-якої ситуації. В даному конкретному випадку запобігти проблемі допоможе гідроізоляція будівлі. Правильно підібрані гідроізоляційні суміші гарантовано захистять його як зсередини, так і ззовні.

Звичайно ж, сучасна промисловість пропонує безліч гідроізоляційних рішень. Але чи всі вони здатні стати надійним захистом вашого будинку від води? Засоби для гідроізоляції виробництва Bayris, що реалізовуються інтернет-магазином Budbox, однозначно можуть. Використовуючи їх ще на етапі будівництва будинку, вам вдасться уникнути додаткових матеріальних витрат в майбутньому. Втім, подібні суміші також можуть застосовуватися для виконання комплексу гідроізолюючих робіт споруд, які вже експлуатуються. При кінцевий результат - не менш ефективний. З огляду на відмінний ефект і невисоку ціну на гідроізоляцію, її використання сьогодні - повністю виправдано.

Акрилові гідроізоляційні суміші ТМ Bayris: у чому переваги?

Беззаперечним є той факт, що систематичний вплив вологи і води на конструкційні елементи будь-яких споруд може викликати появу в них не тільки протіканнь, але і цвілі, а також грибків. А це згодом створює їх власникам безліч проблем, пов'язаних з відновленням і ремонтом, а також потенційними проблемами з здоров’ям. Попередити подібні проблеми або в кінці-кінців усунути наслідки допоможуть акрилові гідроізолюючі засоби від українського виробника - компанії Bayris. Вони підходять як для зовнішніх, так і для внутрішніх робіт і можуть наноситися на ті частини будівель і споруд, які в подальшому нічим не будуть покриватися (лаками, фарбами та т. п.). А саме на наступні мінеральні поверхні:

  • кам'яні і цегляні;
  • залізобетонні;
  • азбестоцементні;
  • цементно-піщані штукатурні покриття.

І навіть в підвальних приміщеннях їх можна використовувати. Однак лише в якості проміжного шару.

Головна особливість цих гідроізоляційних засобів полягає в тому, що вони, утворюючи захисну плівку, оберігають основу від проникнення в неї вологи. Тобто служать своєрідним бар'єром. Втім, це не єдина їх перевага. Крім захисних властивостей, матеріали ТМ Bayris, призначені для гідроізоляції, на відміну від багатьох інших у тому числі, і від сухих сумішей інших виробників, здатні «подарувати» оброблюваним поверхням ще й привабливий зовнішній вигляд. А все завдяки «ефекту мокрого каменю», який утворюється на них. Що ж стосується бетонних площин, то після нанесення на них цього акрилового розчину, їх контрастність значно збільшується. Тому можна сказати, що гідроізолюючі матеріали від українського виробника практично не мають аналогів в нашій країні.

Акрилові гідроізоляційні засоби виробництва Bayris: специфіка застосування

Після нанесення акрилового гідроізоляційного засобу від Bayris на мінеральну поверхню, вона не тільки стає стійкою до вологи, миючих засобів і до УФ-випромінювання, але і невразливою до появи на ній різного роду забруднень. Однак на це можна розраховувати лише за умови правильного використання суміші. В даному випадку мова йде про особливості її нанесення. А саме:

  • перше, що потрібно зробити - це підготувати поверхню до обробки. Для цього її слід очистити від пилу і маслянистих покриттів, після чого висушити;
  • наступний крок - нанесення на основу гідроізоляційного засобу - рідини молочно-білого кольору. Виконується ця процедура за допомогою малярського пензля в один-два шари. При цьому якщо поверхня, що обробляється з підвищеним вологопоглинанням, яка вимагає повторного нанесення суміші, чекати поки підсохне попередній шар, немає необхідності. Тут доречний метод «мокрим» по «мокрому». Він забезпечує краще зчеплення матеріалу з площиною;
  • завершальний етап робіт - наведення порядку з інструментом. Все, що вам залишилося зробити - це промити пензель під водою.

Наступні роботи, пов'язані з гідроізоляцією будівель і споруд, можна буде продовжити через добу після нанесення гідроізоляційного засобу Bayris, незалежно від того застосовувався він всередині чи ззовні.

Гідроізоляційний акриловий розчин від Bayris: аргументи «за» його використання

Сьогодні в процесі ремонту і будівництва будівель професійні майстри починають використовувати і рідкі розчини виробництва Bayris поряд з сухими гідроізоляційними сумішами інших виробників. І це закономірно. Адже подібні засоби для гідроізоляції мають безліч переваг. Зокрема такі: 

  • вони сприяють виходу назовні непотрібних парів, здатних накопичуватися всередині приміщення;
  • після їх нанесення на мінеральну поверхню знижується ризик появи на ній білого нальоту - висолів. Поряд з цим відмінні експлуатаційні властивості засобу зберігаються тривалий час.

И что самое важное – смесь для гидроизоляции от Bayris – полностью экологически чистый материал, который не причинит вреда ни окружающей среде, ни жителям дома.

І що найважливіше, суміш для гідроізоляції від Bayris - повністю екологічно чистий матеріал, який не завдає шкоди ні навколишньому середовищу, ні мешканцям будівлі.

Бажаєте, щоб побудований вами будинок простояв сотню років і жодні згубні явища, на зразок вологи, грибка і цвілі не чинили на нього руйнівного впливу? В цьому випадку вам не обійтися без гідроізоляції споруди, виконати яку краще якісними гідроізоляційними сумішами. Саме такими є гідроізолюючі засоби, виготовлені українським виробником - компанією Bayris, які продаються в інтернет-магазині «Будбокс». Підтвердження якості є - сертифікати відповідності.

Читати повністю