Бренд

Primacol Decorative
Primacol Decorative

Бренд «PRIMACOL DECORATIVE» («ПРІМАКОЛ ДЕКОРЕЙТІВ») належить компанії «Unicell Poland sp. z o.o.» («Юніцелл Поланд»). Компанія виробляє декоративні фарби та штукатурки, просочувальні матеріали для деревини, а також інші засоби, необхідні під час будівництва або реконструкції житлових будинків та комерційних об'єктів.

Портфель бренду «PRIMACOL DECORATIVE» в Україні, включає в себе, як класичні, сучасні та LOFT-style продукти для декорування всередині приміщень, що здатні задовільнити практично будь-які смаки споживачів.

Завод, разом з відділом R&D та торговим офісом, розташований у місті Васильків на Підляшші, у північно-східній частині Польщі.

Всі бренди

Продукція ТМ «PRIMACOL DECORATIVE»

Ексклюзив!
Магнітно-грифельна фарба Primacol Decorative
Магнітно-грифельна фарба Primacol Decorative
686.94 грн
Новинка!
Грифельна фарба Primacol Decorative
Грифельна фарба Primacol Decorative
588.12 грн
Новинка!
Магнітна фарба Primacol Decorative
Магнітна фарба Primacol Decorative
588.12 грн

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення ТОВ 'ТВК Байріс' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти