Магнітно-грифельна фарба. Primacol Decorative
Магнітно-грифельна фарба
Безкоштовна доставка
Ціна:
690.00 грн
Бренд: Primacol Decorative
Об`єм:
Кількість
Призначення для внутрішніх та зовнішніх робіт*
Фасування 0,75л
Розхід 0,75 л/до 5 м² (1 шар)
Кількість нанесень 3-4 шари
Колір чорний
Зносостійкість стійка до миття
Спосіб нанесення валик, пензель
Час висихання Повне висихання: 12-24 год
Опис та властивості

Магнітно-грифельна фарба PRIMACOL DECORATIVE (Прімакол Декорейтів), є ідеальним поєднанням двох найбільш бажаних ефектів, що дозволяє значно скоротити час декорування простору Вашої оселі (будинку, квартири), офісу, навчальних закладів, кафе, ресторанів, готелів чи закладів торгівлі. Поверхня, пофарбована цією фарбою, еквівалентна магнітній шкільній дошці - ви можете розписувати та розфарбовувати її крейдою, а також кріпити різноманітні предмети магнітами до цієї поверхні. Після повного висихання фарби, поверхню можна мити вологою ганчіркою або губкою. Фарба має високу міцність, адгезію до основи і стійкість до води.

Магнітно-грифельну фарбу можна використовувати в середині приміщень, або *назовні приміщень, під тимчасовим впливом атмосферного середовища, наприклад для фарбування інформаційних щитів, штендерів, виносної реклами.

Фарба для фарбування деревини, дерево-похідних матеріалів, мінеральних поверхонь, гіпсокартону, гіпсової штукатурки, попередньо заґрунтованого металу.

Спосіб застосування
Підготовка продукту

Перед використанням магнітно-грифельну фарбу слід ретельно перемішати. Не розбавляйте і не змішуйте з іншими фарбами.

Увага! Перед початком роботи рекомендовано зробити пробне нанесення фарби, щоб ознайомитись з її властивостями та особливостями нанесення.

Підготовка поверхні

Використовуйте тільки на гладких поверхнях. Поверхня повинна бути чистою, міцною і сухою, без пошкоджень, та залишків старого лако-фарбового покриття. Перед фарбуванням поверхню слід ретельно відшліфувати і очистити, далі знежирити і висушити. Стіни з бетону, цементної або вапняно-цементної штукатурки, гіпсових штукатурок, стружкових і цементних плит повинні бути заґрунтовані. Дерево і метал необхідно ґрунтувати спеціальними ґрунтовками для таких поверхонь.

Виконання робіт

Магнітно-грифельну фарбу можна наносити валиком або кистю (не використовуйте метод розпилення). Після нанесення першого шару слід дати фарбі просохнути протягом 2-х годин, далі нанести наступний шар фарби. Рекомендовано наносити не менше 3-х шарів фарби. Кінцевий ефект залежить від товщини шарів, способу нанесення, робочого інструменту. Для отримання максимально гладкого покриття поверхню покриту фарбою можна обережно відшліфувати дрібнозернистим шліфувальним папером (між шарами). Занадто важкі магніти, або занадто тонкий шар фарби можуть погіршити магнітний ефект. Виробником рекомендовано використання неодимових магнітів. Після нанесення останнього шару фарби, слід зачекати 3-4 дні, до початку експлуатації пофарбованої поверхні, тобто протягом цього часу фарбувати крейдою і протирати пофарбовану поверхню вологою ганчіркою, а також кріпити до неї магніти – не рекомендовано. Фарба досягає кінцевої міцності та стійкості через 28 діб, після нанесення.

УВАГА!

Деякі доступні на ринку крейди можуть залишати сліди на дошці, незважаючи на ретельне миття.

Зберігати в недоступному для дітей місці. Шкідлива при проковтуванні. Використовуйте тільки в приміщеннях з хорошою вентиляцією.

Щільно закрийте банки після кожного використання. У разі проковтування негайно зверніться до лікаря, та покажіть упаковку або етикетку.

У разі контакту з очима: не тріть очі, промивайте великою кількістю води.

Технічні характеристики:

Суха на дотик: приблизно через 1 год

Наступний шар: 2-3 години

Повне висихання: 12-24 год

Миття інструменту: вода з побутовим миючим засобом.

Витрата: до 5 м² з фасування на 1 шар, в залежності від виду поверхні, її підготовки та способу нанесення фарби.

Містить реакційну суміш 5-хлор-2-метил-2Н-ізотіазол-3-йона [EC № 247-500-7] і 2-метил-2-хізотіазол-3-йона [EC 220-239-6] (3: 1) ); 1,2- бензоізотіазол-3 (2Н) - йона. Може викликати алергічну реакцію. Межа вмісту ЛОС (кат. A / a / FW) 30 г / л. Вмість ЛОС макс. 30 г / л.

Супутні товари
Ґрунтовка “Universal Plus”
29.04 грн
Детальніше
Акрилова емаль (глянцева)
252.00 грн
Детальніше
Безкоштовна доставка
Грифельна фарба
588.00 грн
Детальніше
Безкоштовна доставка
Магнітна фарба
612.00 грн
Детальніше

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення ТОВ 'ТВК Байріс' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти