Грифельна фарба. Primacol Decorative
Грифельна фарба
Безкоштовна доставка
Ціна:
588.00 грн
Бренд: Primacol Decorative
Код товару: FD0002
Колір грифельної фарби:
Об`єм:
Кількість
Призначення для внутрішніх робіт
Фасування 0,75л
Розхід 0,75 л/до 8 м² (один шар)
Кількість нанесень щонайменше 2 шари
Спосіб нанесення валик, пензель
Зносостійкість стійка до миття
Час висихання 72 год. (придатна для користування)
Опис та властивості
Призначення

Грифельна фарба PRIMACOL DECORATIVE (ТМ Прімакол Декорейтів) – це продукт, що відтворює ефект «шкільної дошки» для малювання та письма крейдою, у Вашій кімнаті, офісі, школі чи дитячому садку. Фарба грифельна ТМ PRIMACOL DECORATIVE, відповідає Європейським вимогам PN-EN 71-3 «Безпека іграшок», а тому є абсолютно безпечною при користуванні.

Досконало підходить для використання на стінах, що оздоблені цементною, вапняно-цементною штукатуркою, гіпсами, шпаклювальними масами на основі гіпсу. Також підходить для нанесення на деревину та дерево-похідні матеріали, або метал попередньо оброблений ґрунтовкою. Поверхня оздоблена цією фарбою відтворює властивості шкільної дошки – Ви можете писати та розмальовувати її крейдою. Поверхня легко очищається вологою ганчіркою, або губкою. Фарба має високу адгезію до поверхні, твердість та стійкість до води.

Технічні характеристики

Роботи проводити при температурі навколишнього середовища та поверхні від +5˚С. Миття інструменту: вода з побутовим миючим засобом. Витрата: 6-8 м² з фасування на 1 шар, в залежності від виду поверхні, її підготовки та способу нанесення фарби.

Варто спробувати

Оздоблення стін поєднанням Грифельної та Магнітної фарби ТМ «Primacol Decorative» дозволяє отримати ще більше можливостей. Можна легко поєднати написи крейдою з розміщенням фотографій, малюнків, та інших предметів прикріплених магнітами до тієї ж поверхні. Приклади використання грифельної фарби: дитячі кімнати, кухні, коридори, офіси, конференц-зали, навчальні заклади, кафе, ресторани, готелі.

Спосіб застосування
Підготовка поверхні

Призначена для фарбування поверхня повинна бути міцна, суха і чиста, без слідів механічних пошкоджень. Якщо на поверхні є залишки попереднього покриття, яке лущиться та осипається, їх слід усунути. Перед нанесенням, поверхню слід ретельно очистити, при потребі відшліфувати, далі обезпилити.

Стіни з бетону, цементної або вапняно-цементної штукатурки, цегляної кладки, гіпсових шпаклівок, стружкових і цементних плит потрібно обробити ґрунтовкою на акриловій основі. Дерево та метал потрібно попередньо заґрунтувати ґрунтовками для цих матеріалів.
Підготовка продукту

Перед використанням фарбу потрібно ретельно перемішати, та часто перемішувати в процесі фарбування. Не змішувати з іншими фарбами. При потребі можна розвести фарбу водою до 5% відносно об’єму фасування.

Увага!

Надмірне розведення фарби водою погіршить її якість та властивості. Наносити валиком для фарб на акриловій основі, або пензликом з дрібним ворсом. Потрібно нанести щонайменше 2 рівномірних шари фарби, з проміжком в 2-3 години. Фарбувати методом «мокрим по мокрому», не допускати повного висихання попереднього шару фарби. Слід уникати підтікань та слідів, які залишаються від інструменту.

Поверхню можна використовувати мінімум через 3 доби, після нанесення продукту (грифельна фарба PRIMACOL DECORATIVE). Перед початком роботи рекомендовано зробити пробне нанесення фарби, щоб ознайомитись з її властивостями та особливостями нанесення. При потребі фарбування поверхні великої площі, використовуйте фарбу однієї партії виробництва.

ПРИКЛАДИ РОБІТ
Супутні товари