Фарба для бруківки Прімакол Профешнл. Primacol Professional
Фарба для бруківки Прімакол Профешнл
Обмежено
Ціна:
726.00 грн
Бренд: Primacol Professional
Код товару: 80834769873
Колір (ФДБ):
Об`єм:
Кількість
Призначення для зовнішніх робіт
Фасування 2,2 л
Кількість нанесень 2-3 шари
Витрата 6-8 м²/л на один шар
Час висихання 2 год (нанесення 2-го шару)
Гама 5 кольорів
водостійкість водостійка
ефект протиковзний
Сертифікат Санітарно-епідеміологічна експертиза
Опис та властивості
Призначення

Фарба для бруківки ТМ "PRIMACOL PROFESSIONAL" (ТМ "Прімакол Профешнл") призначена для відновлення бруківки та бетонних тротуарів. Зміцнює пофарбовані поверхні, захищає від шкідливого впливу погодних умов і зменшує утворення пилу. Затримує ріст мохів, водоростей і лишайників. Продукт характеризується стійкістю кольорів і високою адгезією до основи. Надає поверхні легкий блиск.

Фарба для бруківки ТМ "Прімакол Профешнл" містить спеціальну добавку проти ковзання.

Увага! Колір продукту в рідкому вигляді відрізняється від кольору, отриманого після фарбування та повного висихання фарби.

Підготовка поверхні

Основа повинна бути чистою, щільною, сухою, без плям і висолів хімічного (висоли солей) та біологічного (водорості, гриби) походження. Щоб видалити забруднення, використовуйте відповідні засоби для чищення, а потім поверхню ретельно промийте водою і дайте висохнути.

Нанесення

Перед нанесенням фарбу для бруківки ТМ "Прімакол Профешнл" потрібно ретельно перемішати до однорідної консистенції. Фарба готова до використання, не змішуйте з фарбами іншого типу. Однак для сильно вбираючих поверхонь для фарбування першого шару засіб можна розбавити водою 9:1 (1 частина води на 9 частин фарби). Увага! Наступні шари наносити нерозбавленим препаратом з інтервалом близько 2 годин!

Оптимальна температура основи під час виконання робіт 15-25°С. Не використовувати за температури нижчої за +5°C. Нанесення та сушка фарби має відбуватися в помірну погоду, без надмірного сонячного світла та рясних опадів. Нанесіть засіб пензлем або валиком. Час висихання: 2 год – на дотик; 12 год – пішохідний рух; 48 год – рух автотранспорту. 

Декоративний ефект залежить від кількості нанесених шарів і структури основи. Для темних кольорів рекомендується 2 шари, для світлих – 2-3 шари. Для фарбування великих поверхонь рекомендується використовувати фарбу з однієї партії, або змішати між собою однакові кольори різних партій. 

Відразу після завершення фарбування робочий інструмент промити водою. 

Супутні товари