Навіщо фарбують навесні дерева

31.07.2018

Дерева фарбують навесні не для краси, а для захисту.

Фарбування захищає дерево:

- від гризунів;

- перепадів добової температури в результаті чого знижується врожайність;

- захищає кору від сонячних опіків, найчастіше це трапляється в кінці зими і з приходом весни, найбільше потребують захисту 3-8 літні гілки, які повернені на південь, південний схід і південний захід, а також кора, яка знаходиться на рівні снігу. Побілене дерево відбиває сонячні промені і не нагрівається;

- побілка має ще й дезінфікуючі властивості. Більш того вона захистить дерево від лишайників і мохів, чорного раку, від якого щорічно гине до 10% молодих насаджень.

Люди фарбують дерева вапном. Це дешевий варіант, але вапно підходить тільки для старих дерев, молоді дерева не обробляються, так як вапно закупорює пори кори і тим самим порушує процеси росту.

Найкращим варіантом для побілки буде водно-дисперсійна біла матова фарба САДІВНИК від компанії Байріс .

З фарбою САДІВНИК ви уникнете утворення моху, грибків цвілі, ви дасте дереву можливість «дихати». Фарба надасть дереву естетичний вигляд.

Фарба САДІВНИК :

  • збільшує тривалість життя дерев і кущів;
  • сприяє швидкому загоєнню ран;
  • підвищить морозостійкість;
  • знизить температурні коливання;
  • захистить від гризунів і шкідників;
  • захистить від гниття;
  • захистить від сонячних опіків.

Як підготувати поверхню і тонкощі нанесення, оформлення замовлення ви можете знайти тут.

Фарба захисна для дерев та кущів «Садівник» Байріс (інструкція по нанесенню)

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ЗАМОВЛЕННЯ

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення ТОВ 'ТВК Байріс' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти