Змивка висолів та забруднень. Концентрат. Bayris
Змивка висолів та забруднень. Концентрат
Новинка!
Ціна:
270.00 грн
Бренд: Bayris
Код товару: 12000
Об`єм:
Кількість
Дозування залежить від ступеню забруднення та середовища використання
Опис та властивості
Призначення

Змивка висолів та забруднень. Концентрат ТМ "Bayris" (ТМ "Байріс") високоефективний засіб для видалення висолів та бруду з фасадів і інших поверхонь, виготовлених з керамічної плитки, цегли, природного та штучного каменю, а також інших матеріалів, стійких до дії кислот.

Продукт швидко та ефективно видаляє бруд, що виникає внаслідок щоденної експлуатації, спричиненої умовами навколишнього середовища (дією води, відкладеннями пилу та бруду, знебарвленням), а також залишками цементного розчину.

Якщо невідомо, чи поверхня є кислотостійкою, рекомендується провести невеликий тест на невидимій частині поверхні.

Увага!!! Не використовуйте засіб на матеріалах, що реагують з кислотами, такими як мармур, алюміній, хромовані поверхні.

Спосіб застосування

Змивка висолів та забруднень ТМ "Байріс" продукт розбавляється холодною водою в пропорціях залежно від ступеня поверхневого забруднення від 1:1 (сильне забруднення, залишки фуги та цементний бруд) до 1:20 (легкий бруд, пил). Поверхня, яку потрібно промити, спочатку змочується чистою водою, після чого засіб наноситься пензлем, валиком або ганчіркою. Залиште засіб приблизно на 10 хвилин. Потім ретельно промийте поверхню водою.

Безпека праці

Викликає сильні опіки шкіри та пошкодження очей. Зберігати в недоступному для дітей місці. Використовуйте захисні рукавиці / захисний одяг / захисні окуляри / захист обличчя. Може роз’їдати матеріали.

При проковтуванні: промийте ротову порожнину. Не викликайте блювоту.

У випадку потрапляння в очі: обережно промийте водою кілька хвилин. Зніміть контактні лінзи, якщо вони є і їх легко промийте, після цього продовжуйте промивати очі кілька хвилин.

Супутні товари