Захист дерев'яної підлоги і терас

27.07.2018

Дерев'яна підлога, незалежно від того, знаходиться вона всередині або зовні будівлі, потребує захисту не тільки зверху, але і з нижньої і бокової сторони. Невидимі елементи також уразливі до механічних пошкоджень, тому вони повинні бути захищені від вологи і комах-шкідників.

Той факт, що дошки повинні бути захищені не тільки зверху, але і в цілому, не є очевидним для багатьох. Люди часто задаються питанням, які ж існують види захисту деревини.

Винятків немає!

Слід знати, що захисту від біокоррозіі вимагають не тільки дошки на терасі або в альтанці, а й підлога у вітальні або спальні, особливо якщо будинок знаходиться в місцевості з високою вологістю або в лісі. Дерев'яні підлоги, які знаходяться в закритому приміщенні, так само піддаються атакам цвілі і комах, що харчуються деревиною. Другою проблемою, яка досить часто зустрічається, є наявність у будинку каміна і в зв'язку з цим зараженої комахами деревини.

Як захистити?

Дошки повинні бути захищені від біокоррозіі з кожного боку перед тим як класти їх на терасу або на підлогу. Для цього використовують ультрабіозахіст для обробки деревини, який можна придбати в інтернет магазині BudBox (БудБокс). Матеріал вимагає тільки одного шару нанесення препарату, щоб забезпечити повний захист протягом багатьох років. Покривати дошки необхідно зверху, знизу і з боків, а також в місцях різання матеріалу.

Тільки після обробки біозахистом можна застосовувати декоративні засоби, які забезпечать подальший захист підлоги від води, вологи, бруду та механічних пошкоджень.

Поверхню, яка знаходиться на відкритому повітрі, краще покривати маслом. На відміну від фарби, масло глибоко проникає, не відшаровується і не тріскається під впливом атмосферних чинників, а також ефективно захищає деревину.

Масло для деревини (олію) слід наносити на верхню і бічні частини дошки, а знизу досить злегка промокнути. Покривати задню сторону дошки не є обов'язковим і не всі це роблять. Однак слід пам'ятати, що в цьому місці деревина є незахищеною до поглинання вологи і воду, а це може привести до набухання і утворення тріщин. Тому легке покриття маслом задньої сторони дошки є виправданим і продовжить термін служби конструкції.

Для деревини, яка знаходиться в середині будинку, існує велика кількість різних засобів, вибір яких залежить від виду деревини. Для захисту хвойних порід (сосна, ялина, і т.д.) кращим буде лак . У разі твердої породи, можна використовувати як лак так і олія (масло). Для захисту екзотичних порід найкраще підходить олія (масло).

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ЗАМОВЛЕННЯ

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення ТОВ 'ТВК Байріс' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти