Паркетний лак “PARQUET VARNISH”. Глянцевий. Bayris
Ціна:
438.00 грн
Бренд: Bayris
Код товару: 50205549-51
Об`єм:
Кількість
Призначення для внутрішніх робіт
Фасування 0.75 л, 2.5 л, 5 л
Витрата 80 – 85 мл/м² (1 шар)
Кількість нанесень рекомендовано 2-3 шари
Спосіб нанесення пензель, валик
Ступінь блиску глянець
Час висихання 2-3 год (кожен шар)
Опис та властивості

Паркетний лак (акрил-поліуретановий, глянцевий) «Parquet Varnish» TM «Bayris» («Паркет Варніш» ТМ «Байріс») це продукт, що призначений для дерев'яних підлог, паркету, сходів всередині приміщень. Також може використовуватись для лакування різноманітних дерев’яних, дерево-похідних елементів та виробів (вікна, двері, меблі, перила, ДВП, МДФ, OSB і ін.).

Створює міцне і тверде покриття, не жовтіє і не змінює колір деревини. Виділяє і підкреслює природну красу деревини. Запобігає її висиханню і розтріскуванню. Також рекомендується для поверхонь, раніше пофарбованих кольоровими водними лазурями.

Спосіб застосування
Підготовка поверхні

основа повинна бути сухою і чистою, без пилу, жирів, воску і інших видів забруднень. Старі поверхні слід відшліфувати дрібнозернистим шліфувальним папером і обезпилити. Вологість деревини не повинна перевищувати 11%. Щілини та сліди механічних пошкоджень слід заповнити шпаклівкою для деревини. Сучки на свіжій деревині рекомендовано обробити засобом від виділення смоли. Щоб уникнути пожовтіння поверхні, свіжу деревину слід обробити ґрунтовкою для деревини.

Підготовка продукту

Перед використанням лак ретельно перемішати.

Технічні характеристики:

Твердість: 120s (метод Кеніга, 7 діб, PN-EN ISO 1522:2006)
Стійкість до стирання (TABER TEST): mg:15 (втрата ваги після 1000 циклів, 1000g, PN-ISO 7784-2:2016)
Стійкість до мокрого стирання: 1 клас (PN-EN ISO 13300:2002)
Роботи проводити при температурі навколишнього середовища та поверхні в межах +10 °С до +25 °С.
Миття інструменту: вода з побутовим миючим засобом.

Нанесення

Під час нанесення акрил-поліуретановий паркетний лак «Байріс» слід час від часу перемішувати. Роботи проводити при температурі поверхні та навколишнього середовища від +10°C до +25°C. Наносити за допомогою пензля або валика тонким рівномірним шаром вздовж волокон деревини. Наступний шар слід наносити після висихання попереднього шару, не раніше ніж через 3 години. Уникайте утворення розводів та потьоків. Рекомендовано міжшарове шліфування поверхні дрібнозернистим шліфувальним папером. Після нанесення кожного з шарів слід захищати поверхню від води та пилу до повного висихання нанесеного шару. Слід уникати протягів у приміщенні під час лакування та висихання лаку.

Увага! Рекомендовано зробити пробне нанесення на поверхню невеликої площі, щоб ознайомитись з властивостями лаку та технікою нанесення. Час висихання лаку та його кінцевий вигляд залежить від виду, сорту, якості, вологості деревини, та від умов середовища в якому проводяться роботи.

Увага! Кінцевий декоративний ефект залежить від ступеню шліфування, породи деревини та способу нанесення. Для лакування поверхні великої площі слід використовувати лак з однієї партії виробництва, або змішати між собою продукти з різних партій в одній ємності.

Супутні товари