Догляд за старою деревиною

30.07.2018

Скрипуча дубова підлога, потертий стіл, отриманий у спадок від бабусі, або стара садова альтанка - старе дерево має неповторний шарм і представляє велику цінність. Однак, воно вимагає спеціального захисту і використання відповідних препаратів.

Щоб обрати препарат для захисту старого дерева, перш за все ми повинні оцінити його стан. Не повинно бути недооцінки проблем.

Найбільш поширені проблеми старої деревини:

Деревина покрита сірим нальотом.

Для відновлення деревини до потрібного кольору, ви можете використовувати різні препарати, доступні на ринку. Але можна приготувати самостійно спеціальну рідину, до складу якої входить: 850 мл води, 100 г фосфорної кислоти, 50 г щавлевої кислоти. Використовуючи ці засоби, ви повернете деревині її натуральний колір.

Деревина покрилася водоростями і мохом.

Для цього поверхню обприскують спеціальним препаратом для видалення моху, водоростей і лишайників і залишають на кілька днів, поки рослини не вимруть. Після цього деревину слід промити і знову застосувати профілактичний препарат.

Деревина пошкоджена комахами.

Для знищення комах використовують спеціальні препарати. Якщо ми маємо справу зі старою, сильно висушеної деревиною, то краще використовувати препарати з великою кількістю розчинника. Але будьте обережні, вода може привести до набухання деревини і можуть виникнути тріщини.

Деревина заражена грибком і цвіллю.

Потрібно обробити деревину фунгіцидами. Використання фунгіцидів дозволяє також захистити деревину від подальших проявів грибків та комах.

Деревина тендітна і схильна до розпаду.

Спочатку перевірте чи не розвалиться деревина в руках. Якщо розвалюється значить грибок повністю вразив деревину і вона придатна тільки для утилізації. У будь-якому іншому випадку, деревина повинна бути ретельно просякнута технічними препаратом всередині тріщин.

Як відновити стару деревину. Крок за кроком.

Крок I - підготовка поверхні і видалення старих покриттів.

Фарбувати по старому покриттю можна тільки в тому випадку, якщо стара фарба не потріскалася і не облупилася. Перед тим як приступити до роботи, вам потрібно ретельно очистити старе покриття. Поверхня повинна бути ретельно відшліфована до чистого дерева.

Крок II - нанесення захисного покриття

Якщо ви збираєтеся покривати дерев'яні елементи на зовнішній стороні вашого будинку, вам слід знати, що спочатку їх потрібно просочити (покрити) ґрунтовкою. Грунтовка забезпечить тривалий захист, а також захистить деревину від біокоррозіі. Для меблів та поверхонь всередині будинку не обов'язково застосовувати ґрунтовку, з деревиною нічого страшного не станеться.

Крок III - декорування дерева

На частково прошліфованою поверхню, в місцях лущення старого покриття, краще застосовувати препарати такі як імпрегнанти або Емаль, тоді зазорів не буде видно. Ви можете придбати імпрегнанти для деревини Альтакc (Altax), LuxDecor (ЛюксДекор) в інтернет-магазині BudBox (БудБокс) натиснувши тут. Але якщо ми шліфуємо всю деревину, вибір захисних і декоративних препаратів дуже важливий для майбутнього вигляду вашої деревини.

При використанні лаку ви досягнете жорсткості покриття, яке буде стійким до стирання і подряпин. Також лак дасть деревини ніжно блиск і красу. Але слід пам'ятати, що відновлення зношеної частини поверхні, яка була покрита лаком, буде дуже трудомістким. Ви можете придбати Лак Альтакc (Altax); в інтернет-магазині BudBox (БудБокс) натиснувши тут.

Кращим варіантом для твердих порід деревини буде застосування олії для деревини (масла). Олія (масло) проникає глибоко в структуру деревини тим самим захищаючи її від вологи (дощу, снігу), УФ, променів, а також деревина стає стійкою до механічних пошкоджень, не лущиться і має можливість «дихати». вона легка в нанесенні, догляді та відновленні. Ви можете придбати Масло для деревини Альтакc (Altax) в інтернет-магазині Budbox (БудБокс) натиснувши тут.

Емалі для деревини створюють жорстке, дуже міцне і не прозоре покриття. У закритому приміщенні слід використовувати препарати швидкого висихання на водній основі, в яких відсутня дратівливий запах і які легкі в застосуванні, а також значно скорочують час роботи при нанесенні. Ви можете вибрати потрібний вам захисний декоративний препарат в інтернет-магазині Budbox (БудБокс).

Перед тим, як вибирати препарат, прочитайте рекомендації виробника на етикетці. Вибір правильного продукту і правильного застосування має вирішальне значення для досягнення задовільного результату. Хто, як не виробник, порадить нам краще?

Протягом багатьох років Альтакc (Altax) & nbsp; допомагає захистити дерев'яні елементи пам'яток архітектури по всій Польщі:

  • конструктивне дерево Королівського замку на Вавелі і дерев'яні частини собору на Вавелі в Кракові;
  • церква Святої Марії в Кракові;
  • сімейний будинок Шопена в Желязовой Волі;
  • дошки сцени польського театру у Варшаві;
  • дерев'яні крокви даху Ягеллонського університету в Кракові;
  • церква Святого Адальберта і Ніколаса;
  • музей Марії Домбровської;
РЕКОМЕНДУЄМО ДО ЗАМОВЛЕННЯ

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення ТОВ 'ТВК Байріс' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти