Олія для деревини. Altax
Олія для деревини
Топ продаж
Ціна:
450.00 грн
Бренд: Altax
Об`єм:
Колір олії:
Кількість
Призначення для зовнішніх та внутрішніх робіт
Тип деревини шліфована (гладка)
Спосіб нанесення пензель або ганчірка
Витрата з 1л 14-34 м2 (один шар)
Миття інструменту уайт-спіріт
Кількість нанесень 2 або 3 (для первинної обробки)
Основа суміш натуральних олій
Час висихання 24 год
Фасування/витрати 750 мл - від 11 м2 до 26 м2, 2,5 л - від 30 м2 до 75 м2
10 л - від 130 м2 до 300 м2 (в залежності від твердості деревини) БЕЗБАРВНИЙ
Опис та властивості
Олія для деревини TM "Altax" (Альтакс), містить тунгову олію. Тунгова олія - це найбільш міцна природна олія у світі, яка підсилює захисний ефект та оберігає деревину від атмосферних впливів: дощу, снігу, УФ-променів та різного роду забруднень.

Глибоке проникнення. Олія Альтакс глибоко проникає в поверхню, живить деревину та захищає її від надмірного висихання та розтріскування.

Для багатьох поверхонь. Тераси, містки, помости, меблі, підлоги, двері, вікна, парапети.

УВАГА! Для захисту деревини від домових і пліснявих грибків, грибків синяви, а також комах-технічних шкідників потрібно застосувати як підклад ґрунтуючі засоби TM Altax.

Спосіб застосування
Крок 1. Деревина повинна бути ретельно відшліфована (гладка), суха і чиста, засіб найкраще наносити при температурі навколишнього середовища від +10°С до +25°С.

Крок 2. Перед нанесенням засіб необхідно ретельно перемішати. Повторюйте перемішування кожні кілька хвилин під час нанесення, щоб пігменти не осідали на дно упакування.

Крок 3. Засіб наносити за допомогою пензля або ганчірки втираючи його в деревину вздовж волокон. Додавати невеликі порції олії поки деревина не припинить її поглинати (до появи розводів).

Крок 4. Не пізніше ніж через 10 хв після нанесення, зібрати сухою ганчіркою надлишки засобу, так щоб не утворилась плівка. Залишити до повного висихання на 24 год. Опісля, деревину відполірувати сухою ганчіркою.

Крок 5. Поверхню, оброблену олією, надалі можна обробляти лише оліями.

Відео інструкція
Супутні товари