Каталог товарів
Супер пропозиції

Відео-інструкція Altax "Олія для деревини"

27.07.2018

Призначення і властивості

Altax (Альтакс) олія для деревини - це високоякісна суміш натуральних олій, до складу якої входить тунгове масло. Масло Altax (Альтакс) для деревини прекрасно підкреслює природний колір деревини, не лущиться навіть в самих екстремальних природних умовах. Масло Altax (Альтакс) дозволяє деревині дихати. Легкий в нанесенні, відновленні і догляді. Характеризується економною витратою матеріалу. Після висихання утворює стійку до механічних навантажень поверхню. Завдяки глибокому проникненню в деревину, масло Altax (Альтакс) ефективно захищає її від атмосферних впливів: дощу, снігу, УФ променів і різного роду забруднень.

Місце застосування:

  • тераси;
  • підлоги;
  • помости;
  • містки;
  • садові меблі та ін ...

Спосіб застосування:

1. Перед і в процесі нанесення засобу масла Altax (Альтакс) потрібно ретельно перемішати для отримання однорідної консистенції і забарвлення (розбавляти).

2. Продукт масло Altax (Альтакс) наносити за допомогою пензля або тампона на очищену і гладку поверхню повітряно-сухої деревини. Безбарвне масло можна наносити малярським валиком.

Увага!

При використанні олії (масла) для зовнішніх робіт, потрібно попередньо захистити деревину глибоко консервуючим засобом BASE GRUNT Altax (Альтакс). Після нанесення кожного шару потрібно ганчіркою витерти надлишок олії, яка не вбралася в деревину.

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ЗАМОВЛЕННЯ