Фасадна фарба “FACADE” (Силікон-модифікована). Weco
Фасадна фарба “FACADE” (Силікон-модифікована)
Топ продаж
Ціна:
378.00 грн
Бренд: Weco
Об`єм:
Кількість
Погано' title='ПоганоЗадовільно' title='ЗадовільноДобре' title='ДобреВідмінно' title='ВідмінноЧудово!' title='Чудово! (0)
0 відгуків
Призначення для зовнішніх робіт
Фасування 3,2 кг, 7 кг, 14 кг
Витрата 140 – 170 г /м² (1 шар)
Кількість нанесень щонайменше 2 шари
Спосіб нанесення валик, пензель, розпилювач
Зносостійкість стійка до мокрого стирання
Колір біла матова
Тонування у світлі кольори
Час висихання 24 год. (повне)
Сертифікат Еко сертификат
Опис та властивості

Фарба фасадна силікон-модифікована «FACADE» TM «WECO» («ФАСАД» ТМ «ВЕКО») використовується для декоративно-захисного фарбування фасадів будинків, а також для приміщень, які піддаються інтенсивному зовнішньому впливу.

Атмосферостійку фарбу наносять на підготовлені основи із цементу, гіпсу, гіпсокартону, бетону, на цементно-вапняні, лакофарбові, дерев’яні та деревопохідні поверхні. Даний продукт можна використовувати для покриття силікатної цегли та каміння, шпалер під фарбування, а також на декоративні штукатурки та на цементно-волокнисті плити.

Фасадна фарба (силіконова), завдяки вмісту силікону, фарба має підвищену* паропроникність але малопридатна для фарбування будинків з поганою гідроізоляцією фундаментів, стіни яких зазвичай вологі. Одержане покриття біле, матове, яке довго тримається на поверхні та дозволяє стінам «дихати».

Екологічні переваги підтверджено згідно з вимогами міжнародного стандарту ДСТУ ISO 14024. Без специфічного запаху та вмісту токсичних речовин. Зручно наноситься та має високу покрівельну здатність.

Спосіб застосування
Підготовка поверхні

Основа під фарбування потребує ретельної підготовки та повинна бути рівною, монолітною, міцною, знежиреною, візуально чистою, сухою, без пилу, крейдових та вапняних побілок, старих покриттів та придатна до обробки.

Раніше не фарбовані поверхні рекомендовано попередньо обробити ґрунтовкою «Weco» для вирівнювання вбираючої здатності основи та кращої стійкості матеріалу.

Підготовка продукту

Перед використанням фарбу слід ретельно перемішати до однорідності.

При необхідності фарбу можна розводити водою до потрібної в’язкості для нанесення першого шару, але не більше ніж на 10%.

Увага! Надмірне розведення фарби водою погіршить її якість та властивості.

Колорування

Фарба фасадна «FACADE» TM «WECO» колорується у світлі кольори водними та універсальними пігментними пастами ручним або машинним способом.

Нанесення

Роботи проводити за температури основи та навколишнього середовища від +8°С до +30 °С (за умов відсутності прямого сонячного проміння) та відносній вологості повітря не вище 80%.

Наносити потрібно рівномірно, тонким шаром за допомогою пензлика, валика або розпилювача високого тиску, послідовно в два шари. Мінімальний проміжок між нанесеннями складає 1-3 години. Відразу після завершення фарбування робочий інструмент промити водою.

Технічні характеристики:

Роботи проводити при температурі навколишнього середовища та поверхні від +8˚С.

Миття інструменту: вода з побутовим миючим засобом.

Витрата з упакування: 3,2 кг – до 23 м², 7 кг - до 50 м², 14 кг - до 100 м², з фасування на 1 шар, в залежності від виду поверхні, її підготовки та способу нанесення фарби.

Для цього товару немає відгуків

Додати відгук

Ім’я*
E-mail*
Коментар*
Супутні товари