Бренд

Weco
Weco

В асортименті бренду «WECO» («ВЕКО») представлено якісні товари українського виробництва в середньому ціновому сегменті.

Продукція бренду впевнено завойовує довіру споживачів на ринку будівельних матеріалів, будівельної хімії та матеріалів для захисту деревини. Товари під маркою «WECO» виготовляється на виробничому підприємстві «WEMACO» («ВЕМАКО»), в Україні, з високоякісної сировини вітчизняних компаній, та постачальників з світовим ім’ям, з країн ЄС.

Якість продукції та відповідність стандартам підтверджено усіма необхідними сертифікатами (якості, відповідності та екологічності).

Всі бренди

Продукція Weco

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення ТОВ 'ТВК Байріс' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти