Каталог товарів
Супер пропозиції

Продукція Weco

ТМ "WECO"

Weco
Weco

Продукція ТМ WECO для поціновувачів високої якості

Торгова марка «ВЕКО» швидко завоювала популярність на ринку України. Завдяки високій якості продукції, в поєднанні з доступними цінами, будівельні матеріали, засоби для захисту деревини «ВЕКО» користуються попитом у професіоналів і любителів помайструвати. Асортимент виготовляється на виробничому підприємстві «WEMACO» («ВЕМАКО»), в Україні, з високоякісної сировини вітчизняних компаній, та постачальників з світовим ім’ям, з країн ЄС.

Продукція бренду WECO: екологічно чисті складові

На український ринок постачається продукція будівельного, промислового та спеціального призначення під ТМ «ВЕКО»: лакофарбові матеріали, ґрунтовки, фарби, пластифікатори. Продукція WECO – це якісна сировина, суворий технологічний контроль на всіх етапах виробництва.

 • Уся продукція WECO відрізняється винятковими екологічними характеристиками, спрямована на мінімізацію негативного впливу на навколишнє середовище, що підтверджено результатами санітарно-епідеміологічної експертизи, сертифікатами відповідності.
 • Завдяки впровадженню інноваційних розробок, споживачеві надходять висококонкурентні товари «ВЕКО» з оптимальними експлуатаційними характеристиками.
 • Лакокрасочные материалы WECO не содержат соединений тяжелых металлов, летучих органических углеводородов, фталатов и других токсичных веществ. 

Високий рівень якості продукції «ВЕКО» дозволяє встановити досить конкурентоспроможні ціни для споживачів середнього цінового сегменту.

Види продукції ТМ WECO

Під ТМ «ВЕКО» виготовляється комплекс засобів для захисту різних покриттів і поверхонь. Продукцію, що випускається ТМ «ВЕКО» можна купити для обробки наступних поверхонь: бетонних, цегляних, дерев'яних, металевих, вагонки, плінтусів, ДСП, ДВП, OSB, MDF, залізобетонних виробів і ін. Серед різновидів технічних складів

 • лаки;
 • інтерєрні і фасадні фарби;
 • ґрунтовки;
 • вогнезахисні засоби;
 • пластифікатори;
 • мікрофібра поліпропіленова;
 • антисептики. 

Технічні склади продукції «ВЕКО» створені на основі безпечних для людей і навколишнього середовища інгредієнтів. Рекомендуємо звернути увагу на новинки асортименту: панельний лак, пластифікатори, засоби вогнебіозахисту деревини, чи такий продукт, як - акрилова ґрунтовка WECO. 

Опис і властивості продукції ТМ WECO

Екологічна продукція WECO виготовляється на водній основі, призначена, в залежності від характеристики складу, для внутрішніх і зовнішніх робіт.

Пластифікатори

Пластифікатор WECO Універсальний, підходить для всіх видів будівельних сумішей і бетону, використовується для поліпшення еластичних властивостей сумішей в процесі роботи і збільшення міцності покриття в готовому вигляді. Пластифікатор «Тепла підлога» від ТМ «ВЕКО» застосовують при влаштуванні стяжки, наливних підлог.

Протиморозний пластифікатор ANTI FROST WECO є універсальною безхлорною добавкою, підходить для різних видів будівництва при температурних режимах від -15 ° С до + 30 ° С. Пластифікатор AIR FLOW - концентрований замінник вапна, призначений для штукатурних робіт, укладання цегли, газоблоків, плитки. 100 кг вапна можна замінити всього 1 літром «Ейр Флоу». 

Мікрофібра поліпропіленова WECO

Мікрофібра «Armo-Fiber» «ВЕКО», це поліпропіленові армуючі волокна, що використовуються для покращення характеристик бетону та розчинів. Продукт ідеально сумісний з усіма добавками для бетонів ТМ «WECO», а також може використовуватись з пластифікаторами інших виробників. 

Ґрунтовки WECO

Використовуються для попередньої обробки поверхонь перед нанесенням основних складів. В асортименті екологічні склади для внутрішніх і зовнішніх робіт без специфічних запахів:

 • Акрилова ґрунтовка «Кварц-Ґрунт» – застосовується для зміцнення підстави перед нанесенням штукатурки і фарби.
 • «Універсал Плюс» WECO – продукт підходить для внутрішніх і зовнішніх робіт, може використовуватися на будь-яких поверхнях, крім металу, плитки та поверхнях раніше оброблених олійними фарбами.
 • «Вогнебіозахист» – грунтовка WECO призначена для обробки несучих дерев'яних конструкцій. Завдяки високій проникаючої здатності, насичує поверхню антипіренами, що дозволяють підвищити межу вогнестійкості матеріалів і зберегти властивості міцності під термічним впливом вогню.
 • «Біо захист» WECO – концентрований антисептик для обробки деревини від комах-шкідників, плісняви, грибка.

Панельний лак

Лак панельний «ВЕКО» випускається глянцевим і напівматовим, в поєднанні з пігментами може застосовуватись в якості лазурі при декоративній обробці поверхонь. Рекомендується для покриттів, що не піддаються сильним механічним впливам. 

Фарби WECO

Інтер'єрні фарби INTERECO (Інтереко) і MATTLATEX (Матлатекс) від ТМ «ВЕКО» застосовуються для декоративного захисту стель і стін. Для зовнішніх робіт використовують фасадну силіконову фарбу WECO FACADE, стійку до інтенсивних зовнішніх впливів.

Де вигідно купити продукцію WECO?

Інтернет-магазин «Будбокс» – це сервіс зручних і вигідних покупок: продукцію ТМ «ВЕКО» можна купити гуртом (дрібний та великий гурт) і в роздріб за розумними цінами виробника. Способи оплати – зручні для вас. Менеджери інтернет-магазину BUDBOX готові надати фахову відповідь на будь-яке питання щодо продукції ТМ «ВЕКО», раді допомогти у вирішенні завдань, що стоять перед вашим бізнесом, або при виконанні приватного будівництва і ремонту.

Всі бренди