Фасадний лак "FACADE & STONE". Weco
Фасадний лак FACADE & STONE
Новинка!
Ціна:
324.00 грн
Бренд: Weco
Об`єм:
Вид:
Кількість
Погано' title='ПоганоЗадовільно' title='ЗадовільноДобре' title='ДобреВідмінно' title='ВідмінноЧудово!' title='Чудово! (0)
0 відгуків
Призначення Внутрішні/Зовнішні роботи
Фасування 1 л, 3 л, 5 л
Витрата 100 – 125 мл/м² (1 шар)
Кількість нанесень рекомендовано 2-3 шари
Час висихання 2-3 год. (кожен шар)
Ступінь блиску шовковисто-глянцевий
Спосіб нанесення пензлик, валик, розпилювач
Сертифікат Еко сертификат
Опис та властивості

Фасадний лак "FACADE & STONE" TM «WECO» ("Фасад і Камінь" ТМ «ВЕКО»), шовковисто-глянцевий лак, що використовується для зовнішніх та внутрішніх робіт, при декоративно-захисному оздобленні поверхонь із натурального та штучного каменю, цегли, бетону, штукатурки та інших пористих мінеральних основ, які піддаються атмосферному та механічному впливу. Лак для фасадів та каменю "FACADE & STONE", можна застосовувати для обробки дерев’яних поверхонь, фасадів і цоколів будинків, камінів, огорож, пам’ятників, а також різноманітних елементів інтер’єру.

Увага! Не використовувати для віконних рам та дверей, сходів, терас, підлог та інших горизонтальних поверхонь.

Фасадний лак "FACADE & STONE", це продукт без специфічного запаху та вмісту токсичних речовин, не містить органічних розчинників. Створює прозоре паропроникне покриття з ефектом «мокрого каменю». Захист будь-яких поверхонь лаком знижує ризик появи висолів, водоростей, моху, грибків плісняви та синяви.

Екологічні переваги підтверджено згідно з вимогами міжнародного стандарту ДСТУ ISO 14024. Товщина сухої плівки E1 ≤ 50 мкм, розмір частинок S1 < 100 мкм – дрібнозернистий.

Отримане покриття добре відштовхує воду, має властивість самоочищення, захищає від УФ-променів та атмосферного впливу.

Спосіб застосування
Підготовка поверхні

Основа, на яку наносять лак, потребує ретельної підготовки та повинна бути витриманою, відшліфованою, рівною, міцною, знежиреною, візуально чистою, сухою (вологість бетонних основ ≤ 4%), без пилу, плісняви, грибків, старих покриттів та придатна до обробки.

Раніше не лаковані дерев’яні поверхні рекомендується попередньо обробити біозахисним імпрегнатом для деревини «AQUAGRUNT» TM «BAYRIS» згідно інструкції.

Раніше не лаковані мінеральні поверхні рекомендується попередньо обробити грунтовкою глибокого проникнення «DPA Grunt» TM «BAYRIS» згідно інструкцій.

Ґрунтування поверхонь дозволяє знизити витрати лаку, зміцнити структуру та вирівняти водопоглинаючу здатність основи.

Підготовка продукту

Перед нанесенням, а також під час роботи, лак "FACADE & STONE" TM «WECO» необхідно ретельно перемішувати до однорідної консистенції.

Нанесення

Роботи проводити за температури основи та навколишнього середовища в межах від +5°С до +30°С та відносній вологості повітря від 50% до 80%. При необхідності лак розвести водою до потрібної в’язкості для нанесення першого шару, але не більше ніж на 5%. Наносити вздовж поверхні рівномірними, безперервними рухами, тонким однорідним шаром за допомогою пензлика, валика або розпилювача, послідовно в два-три шари. Мінімальний проміжок між нанесеннями 2-3 години.

Допускається усунення шорсткості дрібнозернистим шліфувальним папером, після повного висихання нанесеного шару. Відразу після завершення лакування робочий інструмент промити водою.

Технічні характеристики:

Час висихання: 30 хв. до відсутності липкості та 2-3 години для кожного шару при температурі повітря (20±2)°С та відносній вологості повітря не вище 65%. Поверхня придатна до використання через 9 год.

Витрата: 100-125 мл/м² на один шар в залежності від типу поверхні, технології нанесення та застосованого малярного інструменту.

Для цього товару немає відгуків

Додати відгук

Ім’я*
E-mail*
Коментар*
Супутні товари