Фарба для стель і стін “ІНТЕРНЕ” (Акрилова) ВЕКО. Weco
Фарба для стель і стін “ІНТЕРНЕ” (Акрилова) ВЕКО
Новинка!
Ціна:
390.00 грн
Бренд: Weco
Об`єм:
Кількість
Погано' title='ПоганоЗадовільно' title='ЗадовільноДобре' title='ДобреВідмінно' title='ВідмінноЧудово!' title='Чудово! (0)
0 відгуків
Призначення для внутрішніх робіт
Фасування 4,5 л, 9 л
Витрата 100 – 120 мл/м² (1 шар)
Кількість нанесень рекомендовано 2 шари
Спосіб нанесення валик, пензель
Зносостійкість стійка до делікатного очищення
Колір біла матова
Тонування у світлі кольори
Час висихання 1-2 год. (для кожного шару)
Опис та властивості

Фарба для стель і стін “ІНТЕРНЕ” TM «WECO» («Інтереко» ТМ «ВЕКО»), це водно-дисперсійна фарба, що  використовується для декоративно-захисного фарбування стін та стель в житлових та господарських приміщеннях з невисоким експлуатаційним навантаженням.

Фарбу “ІНТЕРНЕ” можна наносити на нові або раніше пофарбовані акриловими фарбами поверхні з цементно-вапняних, цементних, гіпсових штукатурок, бетону, цегли, дерев’яні та дерево-похідні поверхні, шпалери  тощо.

Акрилова фарба для стель “Інтерне” ТМ «ВЕКО» – зручна у нанесенні, має високу покрівельну здатність та відмінною витратою. Одержане покриття біле, матове, добре приховує дрібні нерівності поверхні, паропроникне.

Інтер'єрна акрилова фарба “INTERNE” TM «WECO» – екологічний продукт без специфічного запаху та вмісту токсичних речовин. Вміст ЛОС відповідає суворим вимогам європейських стандартів щодо вмісту небезпечних речовин та летких органічних сполук. Допустимий вміст ЛОС (кат. A/a/Fw ) 30 г/л, продукт містить менше 30 г/л.

Спосіб застосування
Підготовка поверхні

Основа під фарбування повинна бути рівною, міцною, знежиреною, візуально чистою та сухою, з рівномірним водопоглинанням. Перед нанесенням фарби поверхню потрібно очистити від пилу, крейдових та вапняних побілок та старого покриття.

Раніше не фарбовані поверхні рекомендується попередньо обробити акриловою ґрунтовкою «Weco» для вирівнювання водопоглинання основи та кращого зчеплення фарби з поверхнею.

Підготовка продукту

Перед використанням фарбу слід ретельно перемішати до однорідності. При необхідності фарбу можна розводити водою до потрібної в’язкості для нанесення першого шару, але не більше ніж на 10%.

Увага! Надмірне розведення фарби водою погіршить її якість та властивості.

Колорування

Колорується у світлі кольори водними та універсальними пігментними пастами ручним або машинним способом.

Нанесення

Роботи проводити за температури основи та навколишнього середовища в межах від +8 °С до +30 °С (за умов відсутності прямого сонячного проміння) та відносній вологості повітря не вище 80 %. 

Фарбу для стель та стін “Інтерне” ТМ «ВЕКО» необхідно наносити рівномірно, тонким шаром за допомогою пензлика або валика. Акрилову фарбу “INTERNE” TM «WECO» рекомендується наносити у два шари. Мінімальний проміжок між нанесеннями 1-2 години. Відразу після завершення фарбування робочий інструмент необхідно промити водою.

Технічні характеристики

Інструмент для робіт: валик, пензель.

Витрата: 100 – 120 мл/м² на один шар.

Витрата з упакування: 4,5 л – до 45 м², 9 л – до 90 м², з фасування на 1 шар, в залежності від виду поверхні, її підготовки та способу нанесення фарби.

Час висихання: суха на дотик через 1 годину. Повне висихання – через 24 години.

Зверніть увагу! Кінцевих властивостей покриття набуває через 28 днів.

Для цього товару немає відгуків

Додати відгук

Ім’я*
E-mail*
Коментар*
Супутні товари