Фарба інтер’єрна "Acryl Eco". Bayris
Ціна:
66.00 грн
Бренд: Bayris
Код товару: 12654
Об`єм:
Кількість
Дозування 140 г/м2 на 1 шар
Кількість нанесень рекомендовано 2-3 шари
Час висихання 1-4 години для кожного шару в залежності від умов.
Колір сніжно-біла матова
Тонування у світлі кольори
Зносостійкість стійка до делікатного очищення
Сертифікат Еко сертификат
Опис та властивості
Призначення

Фарба інтер’єрна для стін та стель «Acryl Есо» (Акрил Еко) водно-дисперсійна сніжно-біла матова ТМ «Байріс» призначенна для декоративно-захисного фарбування стін та стель зі звичайними кліматичними умовами в приміщеннях з невисоким експлуатаційним навантаженням.

Придатна для нанесення на підготовлені вапняні, цементно-вапняні, цементні, гіпсові, гіпсокартонні, бетонні, дерев’яні та деревопохідні поверхні, на цеглу та камінь, а також на шпалери під фарбування.

Екологічні переваги підтверджено згідно з вимогами міжнародного стандарту ДСТУ ISO 14024. Без специфічного запаху та вмісту токсичних речовин.

Фарба зручна в нанесенні, має високу покрівельну здатність. Одержане покриття білосніжно - матове,  добре приховує дрібні нерівності поверхні, паропроникне, не перешкоджає проходженню водяної пари - поверхня “дихає”.

Покриття стійке до делікатного очищення.  5 клас стійкості до мокрого стирання (згідно ДСТУ EN 13300:2012)

Підготовка поверхні

Здійснюється згідно з ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 та ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Основа під фарбування потребує ретельної підготовки та повинна бути достатньо міцною, з рівномірним водопоглинанням, знежиреною, візуально чистою, сухою, без пилу, плісняви та інших біологічних утворень.  Для вирівнювання водопоглинання основи та її захисту від мікроорганізмів потрібно застосовувати ґрунтовки ТМ «Bayris» у відповідності до інструкції.

Нанесення

Перед нанесенням фарбу Acryl Eco (Акрил Еко) ТМ «Bayris» ретельно перемішати до однорідної консистенції. В залежності від основи та умов нанесення (температура, вологість, пористість та тип основи) фарбу можна розвести водою до 5 % для першого шару, для нанесення фінішного шару фарбу розбавляти не рекомендується. Перед нанесенням фарбу слід ретельно перемішати низькообертовим міксером до однорідності. Фарбу наносити в два шари пензлем, валиком або фарборозпилювачем. Роботи проводити за температури основи та навколишнього середовища від +5 °С до +30 °С (за умов відсутності прямого сонячного проміння) та відносній вологості повітря не вище 80%. Мінімальний проміжок між нанесеннями складає 1-4 години в залежності від температури та вологості навколишнього середовища. Для забезпечення рівномірності кольору на великих поверхнях, фарбування слід проводити безперервно, застосовуючи метод «мокре по мокрому», використовуючи матеріал з однієї партії або змішуючи різні партії фарби між собою. Переривання процесу фарбування слід виконувати в місцях де це буде найменш помітно, в місцях стикування поверхонь (кутах).  Відразу після завершення фарбування робочий інструмент промити водою.

Колорування

Колорується у різні кольори водними та універсальними пігментними пастами ручним або машинним методом у світлі кольори. Тонована фарба не підлягає поверненню або обміну.

Супутні товари